Makyaj

I Love Extreme Maskara Ürün Yorumu

ı love extreme maskara, ı love extreme yorum, i love extreme crazy volume maskara, ı love extreme maskara fiyat

I love extreme maskara son zamanların en popüler maskaralarından biri. Maybelline ya da farklı markaların maskaraları fiyat açısından biraz daha fazla olduğu için herkesin karşısına bir anda çıkan uygun bu fiyatlı i love extreme crazy volume, adeta ortalığı kasıp kavurdu diyebilirim.

i love extreme maskara rossmann ve gratis mağazalarında bulunuyor. Ürünün indirimsiz fiyatı 19.90 TL. Peki etki nasıl? Herkesin i love extreme yorum aramaları yaptığını görebiliyorum. Essence ı love extreme crazy volume maskara pembe bir dış ambalaj rengine sahip.

Bu maskaranın fırçası incecik ve küçük küçük dişleri bulunuyor. Yani ayrık kirpikler isteyenler için iyi bir tercih olacaktır. Bunun dışında ürünü alıp ilk kullandığınızda ıslak ıslak ve etkisiz olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ben bunu farklı maskaraların ilk kullanımlarında da yaşayabiliyorum. Aslında oldukça doğal havayla temassız olduğu için ilk birkaç kullanımda ıslak ve her yere bulaşan bir maskara bu diye düşünebilirsiniz. Ancak bunu yok etmek için aldığınız gibi akşam fırçasını rimel kapsülüne tam olarak sıkıştırmadan bırakırsanız sabaha kadar hava almış olacak ve ıslaklık hissi gidecektir 🙂

Bu maskarada 2. kat gerçekten mucizevi işler ortaya koyuyor. İlk katı sürdüğünüzde kirpiklerin ayrık olduğunu görüyor ancak neden yeterince uzamıyor kirpikler diye düşünebiliyorsunuz. Fakat 30 saniye bekleyip ikinci katı sürdüğünüzde kirpikler hem uzuyor hem de hacim kazanıyor.

Şimdi gelelim ürünün varyasyonlarına. Yukarıda ürünün ambalajı pembe renk dedim fakat ürünün çeşitleri bulunuyor. Siyah, parlement mavisi ve turkuaz renkli ürünler de mevcut. i love extreme volume maskara siyah renge sahip ve kıl fırçası bulunuyor. Crazy volume’e göre daha kalın bir fırça şekli var. Ancak her kirpik yapısı farklı olduğu için ürünleri deneyimleyerek ilerlemek bence çok önemli. Benim kirpiklerime en iyi gelen ürün pembe renkli olanı.

Parlement mavisi renginde olan essence ürünü i love extreme waterproof mascara. Suya dayanıklı yapıda olan bu maskara kalıcı etki yaratmak isteyenler için iyi seçim olacaktır. Ancak ben günlük olarak akşam kolay temizleyebileceğim ürünler tercih ettiğim için waterproof maskaraları özel günlerde kullanıyorum.

Evet essence i love extreme rimel incelememiz sona erdi. Kullananlar var ise lütfen yorumlarda buluşalım. 🙂

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı