Makyaj

Eda Taşpınar Love Potion Body Mist Yorum ve Kullananlar

Eda taşpınar love potion yorum, Eda taşpınar love potion kullananlar, Eda taşpınar love potion body mist yorumları,

Merhaba Sevgili Buğulu Makyaj okurları;

Geçtiğimiz günlerde sevgili Eda Taşpınar’dan harika bir kargo aldım. Eda Taşpınar’ın ürünlerini bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. En beyaz tenli kadınları bile bronzlaştırabilen muhteşem bronzlaştırıcı ürünleri ve body mist çeşitleri hayran bırakan türden… Bana gelen paket içerisinde Love Potion Body Mist ve yeni güneşsiz bronzlaştırıcı ürünü bulunuyordu.

Eda Taşpınar Love Potion Yorum

Bu vücut spreyi son derece romantik bir kokuya sahip. İçerisinde vanilya da bulunuyor. Ben içinde vanilya bulunup kötü kokan bir parfüm ya da vücut spreyine hiç denk gelmedim gerçekten. Karamelle ısınan vanilya tomurcukları ve tarçın eşsiz bir etki yaratmış. Ürünün koku yoğunluğu fazla. Yani aslında parfüm olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle duştan sonra sıkarsanız koku kalıcılığı daha da artıyor. Hızlıca emiliyor. Tüm ciltler için uygun bir ürün.

Eda Taşpınar Love Potion kullananlar

Aranızda daha önce Eda Taşpınar love potion kullananlar var mı? Ürünü kullananlar aşağıya yorum bırakabilirler. Böylece Love Potion için kullanıcı görüşü arayanlar da bilgi sahibi olur.

Gelelim paketteki diğer bir ürüne…

Eda Taşpınar Güneşsiz Bronzlaştırıcı

Güneşsiz bronzlaşmayı kim istemez? İş yoğunluğundan tatile gidemediğiniz zamanlarda ya da vücudunuzun her yerini eşit bronzlaştıramadığınız dönemlerde 🙂 bu ürün hayat kurtarıcı olur diye düşünüyorum. Peki nasıl kullanılıyor?

Açık tenliler ve orta seviye bronzluğu yakalamak isteyenler için önerilen bu ürünü , haftada üç kez kullanmak tavsiye ediliyor. Ürünü kullanmadan önce ölü deriyi kaldırmak için duş almanız veya peeling uygulamanız önemli. Ürünü vücuda eşit olarak dağıtmalı ve eklem yerlerine (diz, dirsek , bilekler ) az miktarda sürmelisiniz .

**Ayrıca önemli bir bilgiyi de iletmekte fayda var. Bu ürün güneşten koruma sağlamıyor. Aynı zamanda göz çevresine uygulamaktan kaçınmalısınız.

Eda Taşpınar Güneşsiz Bronzlaştırıcı Yorumlarım

Ürün son derece pratik. Dilediğiniz zaman bronzlaşabilme düşüncesi bile harika! Ürünü satın almak ve incelemek için size link bırakıyorum. Sevgili Eda Taşpınar ve ekibine de tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

Bir sonraki blog içeriğinde görüşmek üzere. 
Hepinize Sevgiler,

 

 

İçerik Hk; Eda taşpınar love potion yorum, Eda taşpınar love potion kullananlar, Eda taşpınar love potion body mist yorumları, eda taşpınar güneşsiz bronzlaştırıcı yorum, eda taşpınar güneşsiz bronzlaştırıcı yorumları, eda taşpınar güneşsiz bronzlaştırıcı kullananlar,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı