Bakım Önerileri

Morfose keratin mor fön suyu ne işe yarar?

morfose keratin sprey ne işe yarar, morfose keratin fön suyu kullananlar, morfose keratin fön suyu yorumları, morfose fön suyu mor ne işe yarar,

Morfose’un efsane güzellikte kokuya sahip fön suyunun deneyim yazısı ile sizlerleyim!

Bildiğiniz üzere ben mavi su ile yaşayan bir insanım. Totex mavi fön suyu hayatımın vazgeçilmezi. Ama son zamanlarda saçlarım fazla düzleştirmekten yıprandı ve uçları çatallaşmaya başladı. Gratis’te dolaşırken bunun için kullanabileceğim bir öneri istedim görevli arkadaştan. Bana morfose mor fön suyu önerdiğini söyledi. Hep mavi su kullandığımı belirttim. Ama mor fön suyu içerisinde keratin olduğu için denemek istedim ve satın aldım.

Morfose keratin mor fön suyu ne işe yarar?

Arkadaşlar bu fön suyu saçınızın duştan sonra kolay açılmasını sağlıyor ve diğer fön sularının özelliği gibi şekillendirme de kolaylık sunuyor. Donuk, kuru, çatallaşmış saçların yumuşamasına olanak sağlıyor. Boyalı saçlar için kullanılan bir ürün. Ancak üzerinde böyle bir ibare yok. Benim saçlarımda boya yok ama severek kullanıyorum.

Saçlarım çok sönük. Canlı görünmüyor. Elektrikleniyor gibi şikayetleriniz var ise rahatça tercih edebilirsiniz. Birkaç yorum inceledim. Morfose keratin fön suyu kullananlar tıpkı benim gibi üründen memnun kalmışlar.

Morfose fön suyu mor nasıl kullanılır?

Bu ürünü duştan sonra havlu ile ıslaklığını aldığınız nemli saçınıza sıkabilir ve dolaşık saçlarınızı anında açabilirsiniz. Aynı zamanda şekillendirme öncesi saç uçlarına sıkarak kırılmaların önüne geçebilirsiniz. Ben saç şekillendirme bittikten sonra avucuma biraz sıkıp diplere yediriyorum ve elektriklenmeden eser kalmıyor açıkçası. Bu anlamda morfose mor fön suyu benim kurtarıcı parçam oldu diyebilirim.

Morfose keratin sprey nasıl kullanılır? sorusunu yanıtladığımıza göre diğer bir konuya gelelim.

Morfose mor keratin fön suyu kokusu bence parfüm yapılmalı. O kadar güzel kokuyor ki. İlk aldığımda birkaç fıs sıkmıştım ve herkes çok güzel kokuyor parfümün markası ne diye sormuştu. Gerçekten koku da kalıcı. Akşamları tarağa biraz bu spreyden sıkıp saçlarımı tarıyorum ve şuan yastığım bile mis gibi kokuyor.

Bu sprey gratis mağazalarında satılıyor arkadaşlar. Morfose keratin çift fazla mor fön suyu fiyatı 220 ml için 15,50 TL. Fiyatını merak edenler için iletmek istedim.

Morfose keratin fön suyu yorumları araştıranlar için umarım bilgilendirici bir yazı olmuştur. Ürünü deneyenler yorumlarda buluşalım.

Hepinizi seviyorum 🙂

Mavi su için de araştırma yapıyorsanız Mavi Fön Suyu Nedir? Nasıl Kullanılır ? makalemi de okuyabilirsiniz.

 

İçerik: morfose fön suyu ekşi, morfose fön suyu çeşitleri, morfose fön suyu süslü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı