Bakım ÖnerileriGenel

Fiolas Mum ve Oda Kokusu Deneyimi – Yorumlarım

fiolas mum yorumları, fiolas oda kokusu kullananlar, fiolas mum kullanıcı yorumları,

Buram buram vanilya kokan bir blog içeriğinden hepinize merhaba!

Değerli Buğulu Makyaj okurlarım. Hayatımın hatırı sayılır bir döneminden beri güzel kokan ve dinlendiren mumlara hayranlık duyuyorum 🙂 Özellikle banyom da dahil olmak üzere evimin çoğu odası kokulu mumlar ile doludur. Ancak öyle bir marka ile tanıştım ki sanırım artık sürekli kokusu giden mumlara üzülmekten vazgeçeceğim. Sizlere Fiolas ile tanıştırmak istiyorum.

Geçtiğimiz günlerde Sevgili Fiolas bana çok güzel bir paket gönderdi. İçerisinde  Chill Out mum ve Bossa Nova oda kokusu bulunuyordu. Sanırım artık tüm okurlarım gerek parfüm gerek oda kokularımda Vanilyaya olan aşkımı biliyor 🙂 Özellikle Chill Out mum ürünlerine o kadar bayıldım ki vakit kaybetmeden sizlere bir blog yazmak istedim.

Fiolas mum yorumlarım – Chill Out

Fiolas Chill Out mum, vanilya ve sandal ağacı kokuları ile bezenmiş. Adeta huzur veren bir koku. Salonumda meditasyon etkisi yarattı diyebilirim.

Eğlenmek ve neşelenmek yalnızca hafta sonuna ait değil!

Evet gerçekten de günün her anı nefis, canlı, huzurlu ve eğlenceli hissetmenizi sağlıyor. Koku gerçekten insan aurasına büyük etki sunuyor. Bir koku bazen tüm hayatınızın odak noktası olabiliyor. Bu nedenle Fiolas mum yorumlarım oldukça olumlu. Özenle paketlenmiş ürünü ilk açtığımda herkes kokunun nereden geldiğini merak etti. Yani eğer ürünü satın almak istiyorsanız ve araştırma yapıyorsanız gönül rahatlığı ile satın alabileceğinizi belirtmek isterim. Zaten memnun kalmadığım hiçbir ürün için bloğumda içerik üretmiyorum.

Her zaman ki gibi ürünü benim dışımda kullananlar nasıl görüşlere sahip diye araştırma yaptım. Fiolas mum kullanıcı yorumları olumlu. Herkes ürünlerin kokularından ve kokuların kalıcılığından son derece memnun.

Fiolas oda kokusu kullananlar

fiolas mum
fiolas mum

Paketin içerisinde bir de oda kokusu olduğunu belirtmiştim. Bossa Nova oda kokusunu hemen banyomun en güzel köşesine yerleştirdim. Bu arada belirtmemde yarar var. Fiolas yalnızca oda kokusu ve mum üretmiyor. Bunların dışında oda spreyi, kolonya, sıvı sabun, el- vücut losyonu ve kurumsal koku üretimi de gerçekleştiriyor.

Özel günlerde Egytp serisi mum ve oda kokularını sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Fiolas ürünleri ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Aranızda daha önce Fiolas ürünlerini deneyenler var mı? Ürün deneyimi bulunanlar aşağıya ya da Instagram postuna yorum bırakabilirler. Böylece almak isteyenler ve araştırma yapanlar da bilgi sahibi olur 🙂 Bir başka blog içeriğinde görüşmek üzere. Hepinize Sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı