Makyaj

Zara Parfüm Önerileri – En İyi Zara Kadın Parfüm Ürünleri

Zara parfüm femme, zara parfüm red vanilla, zara parfüm yorumları, zara parfüm muadilleri, zara parfüm twilight mauve,

Zara parfüm deyince genelde akla gelen isimlerden biriyim çünkü birçok kokusunu denedim ve sizlere almak isteyenler için harika bir rehber oluşturmak istedim. Zara kadın parfüm önerileri için ya da zara kadın parfüm kullananlar adına birçok aramaya rastladım. Bugün sizlerle Zara’nın efsane güzellikle favori ürünlerini paylaşacağım. Listem top 3’ten oluşuyor. Bence Zara’nın en iyi kadın parfümleri aşağıdaki 3’lü 🙂

1 – Zara Femme Parfüm 

Femme Zara’nın belki de en beğendiğim favori kokusu. Bir kere parfümün ismi “kadın”. Gerçekten tam kadınsı bir koku. Ne çok fresh ne de çok ağır. Ben çantama atabileceğim parfümler sevdiğim için Zara femme 100 ml boyutunu tercih ediyorum hep. Aynı zamanda femme zara, dior hypnotic poison’ın dupe’u olarak gösteriliyor. Gerçekten kokular benzemiyor değil. Kokunun kalıcı olmadığını söyleyenlerde var. Ancak fiyatına göre kalıcılığı gayet iyi. Bu parfümün bende hissettirdiklerini 1 kelime ile dile getirmem gerekirse sanırım “zarif” diyebilirim. Zara femme yorum için araştırma yapan tüm buğulu kadınlara yardımcı olur umarım 🙂

2 – Zara Twilight Mauve Parfüm 

Hafif yaza kaçan kokuları daima kullanmayı sevenler burada mı? Twilight mauve kokusu biraz elmalı bir koku. Böyle yaz yaz kokuyo 🙂 Ben Mayıstan sonra yaz kokularına geçtiğimde genelde Twilight Mauve kullanırım. Zara Twilight Mauve yorumları için araştırma yapıyorsanız yaz esintili harika bir koku olduğunu söyleyebilirim.

Zara twilight mauve femme ikili paket şeklinde satılıyor çoğu zaman. Böyle olduğunda çoğu zaman ikili satın alıyorum çünkü ikinci parfüm 20 TL’ye denk geliyor o zaman. Çok hesaplı oluyor.

3 – Zara Red Vanilla Parfüm 

Zara red vanilla blog ve kullanan yorumu arayanlar buraya! Red vanilla yukarıda bahsettiğim kokulardan biraz daha ağır bir koku. Ancak bunaltıcı bir ağırlık yok. Çok hafif ya da tatlı koku sevmeyenler kırmızı vanilyaya bence aşık olacak. Aynı zamanda yukarıda belirttiğim tüm parfümler içinde en kalıcı olan zara red vanilla idi. Bu kokuyu kış aylarında kullanmayı çok seviyorum. Kazaklarımın üzerinde uzun süre kalıyor. Özel geceler için de kullanılabilir. Harika bir uyum sağlayacaktır. Çünkü koku hafif uçunca muhteşem bir sonuç ortaya çıkıyor. Lancome la vie est belle muadili olarak geçmekte.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı