Moda

Happy-Nes Kılıflı Telefon ve Maske Askısı Ürünlerini Keşfedin!

Happy Nes telefon askısı kullananlar, Happy Nes maske askısı yorum, Happy Nes airpods, Happy Nes gözlük ipi yorumları, Happy Nes yorum,

Merhaba Sevgili Buğulu Makyaj Okurları;

Bugün sizlerle Happy-Nes ürünlerine ilişkin bir blog paylaşmak istiyorum. Birbirinden farklı tasarımlara sahip telefon askıları, maske askıları, gözlük ipleri ve çanta aksesuarları bulunan markadan geçtiğimiz haftalarda harika bir paket aldım.

İçerisinde maske askısı ve dezenfektan şişesi yer alıyordu. Pandemi dönemi içerisinde maalesef bir çoğumuz maskelerimizi hijyenik alanlarda taşımıyoruz. Bu anlamda çok daha sağlıklı bir kullanım oluşturmak için sizlerle markanın ürünlerini detaylı olarak paylaşmak istedim.

Happy Nes maske askısı

Maske askılarını, kullandığınız maske içerisine takabiliyor ve boynunuzda taşıyabiliyorsunuz. Bunun dışında kullanmayacağınız zamanlarda ise maske muhafazası için özel olarak tasarlanan ambalaja ekleyerek saklayabiliyorsunuz. Taktığımız maskeleri masa üzerine, kıyafet ceplerine bırakmak oldukça riskli. Temiz şekilde muhafaza edebilmek için siz de Happy-Nes maske askılarını tercih edebilirsiniz. Üstelik askılar o kadar şık tasarlanmış ki, kullanmak adeta bir keyif haline geliyor. 🙂

Happy-Nes telefon askısı kullananlar

Son olarak telefon askılarına takılabilen dezenfektan şişelerinden söz edeceğim. Şuan hepimiz kolonya ve dezenfektan şişelerini yanımızdan ayırmadığımız bir dönemdeyiz. Herhangi bir ortak kullanım alanında bulunduğumuzda ya da bir noktaya temas ettiğimizde ellerimizi dezenfekte etmemiz gerekiyor. Happy-Nes Covid kiti içerisinde spray ve askısı yer alıyor. Böylece telefon veya maske askınıza dezenfektan şişenizi takabiliyor ve istediğiniz an pratik şekilde kullanabiliyorsunuz.

Happy-Nes’in telefonunuzu taşıyabileceğiniz askıları da bulunuyor. Gün içerisinde siz de benim gibi sürekli telefonunuzu nereye koyduğunuzu unutuyorsanız ya da dışarıda olduğunuz zamanlarda çantanızın içinden güçlükle telefonunuzu çıkarmaya çalışıyorsanız bu askılar hayatınızı kurtaracak diyebilirim. Zarif tasarımlara sahip kılıflı telefon askısı ürünlerini incelemenizi tavsiye ederim.

Hayata kolaylık katan bu tasarımları ben oldukça beğendim. Günlük yaşamımda telefon askısı, maske takma aparatı ve dezenfektan askısını sürekli kullanıyorum. Sizlere de önemle tavsiye ediyorum. Ürünleri detaylı olarak inceleyebilmeniz adına web sitesi linkini aşağıda paylaşıyorum.

Happy-Nes

Aranızda Happy-Nes ürünleri kullananlar var ise aşağıya yorum bırakabilir. Sorularınız bulunuyorsa bana Instagram @bugulumakyaj adresim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki blog içeriğinde görüşmek dileği ile
Sevgiler,

Bir Yorum

  1. Burada görünce çoook bayıldım, kadıköyde biyerden aldım ama sanırım bunun değil benzeri kullanım kolaylığı sağlıyor baya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı