Bakım Önerileri

Batiste Kuru Şampuan Blog – Yorum ve Kullananlar Hakkında

batiste kuru şampuan blog, batiste kuru şampuan yorumları, batiste kuru şampuan kullananlar, batiste kuru şampuan nasıl kullanılır,

Merhaba Değerli Buğulu Makyaj Okurları;

Sizlere yani pazar günü geç saatlere kadar eğlenen tüm okurlarıma hayat kurtaracak harika bir kuru şampuan önerisi ile geldim. Evet haftaya batiste kuru şampuan blog metni ile başlıyoruz!

Hepimiz havalar soğuk bile olsa hafta sonları kendimizi bir yerlere atmayı seviyoruz. Biraz eğlenmek, keyifli zaman geçirmek için hafta sonu gibisi yok. Ancak pazar eğlenceleri çok geç saatleri bulunca pazartesi gününe adapte olmak zorlaşıyor. Üstelik saçlarımız da bir anda sönüp yağlanıyor. Duş almaya ya da en azından saçları yıkamaya zaman bulamayanlar tüm gün kendilerine saklanacak yer arıyorlar. Bunu en iyi yaşayanlar bilir 🙂 Bu nedenle ışın hızı ile saçlarınıza çeki düzen verebileceğiniz, harika kokuları ile büyüleceğiniz batiste kuru şampuan deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım. İsterseniz başlayalım. Yine başlıklar halinde gideceğim. Merak ettiklerinizi başlıkları inceleyerek kısa sürede okuyabilirsiniz.

Batiste kuru şampuan blog ve yorumlarım

Ürünü gratisten 45 TL’ye satın almıştım arkadaşlar. Fiyatı biraz pahalı gelebilir ancak çok uzun süre dayandığını belirtmek isterim. Hemen bitmiyor. Bu nedenle aslında gayet ekonomik. Seride birçok farklı çeşit bulunuyor. İçerisinden istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Hepsinin kokusu o kadar iyi ki ben seçim yaparken çok kararsız kalmıştım. Tabii tahmin edin bakalım neyi seçtim? Batiste Sweetie sweet & delicious Ahududu ve vanilya şekerli. İçinde vanilya olan her şeyi seviyorum. Elim ona gitti bu yüzden 🙂

Batiste kuru şampuan kullananlar

Her zaman ki gibi insanlar ürün hakkında ne düşünmüş araştırdım. Süslü yorumlarını da inceledim. Genel olarak herkes memnun. Bazıları pudranın hemen kaybolduğunu söylemiş. Ancak bu doğal tabii ki. Sprey yapıda bir ürün kullanıyoruz. Eğer kuru şampuanlardaki mat görünüm veren pudranın daha uzun süre kalmasını istiyorsanız uygulama yaptıktan sonra diplere vücudunuz için kullandığınız pudradan biraz döküp saçlarınızı tarayabilirsiniz. Bu daha uzun süreli matlık sağlayacaktır.

Batiste kuru şampuan nasıl kullanılır?

Ürünü kullanmadan önce biraz çalkalıyorsunuz. Çok yakından olmamak ile birlikte saçlarınıza sıkıyorsunuz. Ardından saç diplerinize masaj yaparak yediriyorsunuz. İşte bu kadar pratik ve kolay. Evden çıkarken uygulayacak kadar bile vaktiniz yoksa çantanıza koyabilir ve iş yerinizde dakikalar içinde uygulayabilirsiniz. Ben seyahatlerimde de valizime mutlaka Batiste kuru şampuan eklerim. Çünkü her an yeni bir rota çıktığında saçlarımı yıkamaya zamanım olmuyor. Bende hemen uygulayıp çıkıyorum.

Batiste kuru şampuan nerede satılıyor?

Batiste kuru şampuan gratis mağazalarında bulunuyor arkadaşlar. Denemek isteyenler oradan satın alabilirler. Aynı zaman da Trednyol’da da mevcut.

Batiste xxl ürünün farkı nedir?

Batiste xxl olarak bir ürün çeşidi daha sunuyor. Bu ürün ekstra hacim sağlıyor. Yani saçlarınız yapışık ve yağlı görünmesin diye saçlara volüm kazandırıyor.

Peki siz daha önce bu ürünü denediniz mi? batiste kuru şampuan kullananlar Instagram postunun altına yorumlarını yazabilir 🙂 Aşağıya Instagram adresini ve post linkini ekliyorum.

Sevgiler

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı