Bakım ÖnerileriGenel

Loreal Sunkiss Saç Açıcı Jel ve Sprey

Loreal Saç açıcı sun kiss, sunkiss renk açıcı jel yorum, Loreal Sunkiss, Sunkiss jel ve sprey için tüm detaylar içeriğimizde!

Kızlar Loreal’ın sunduğu bu muhteşem Sunkiss ürünü Gratis mağazalarında mutlaka görmüşsünüzdür. Ürünü kullanmak isteyen ama cesaret edemeyen birçok bayan var. Sunkiss renk açıcı jel yorum olarak fazlasıyla arama var. Öncelikle ürünü kullanmış biri olarak bir değerlendirme yapmak istedim ve gerçekten ürüne hayran kaldım. Artık kuaföre ombre yapmak için gitmiyorum düşünün artık!

Şimdi gelelim kullanmadan önce bilmeniz gerekenlere. Ürün boyalı saçlar için uygun değil. Boyasız saçlarda ise oldukça iyi bir etki yaratıyor. Sunkiss Jel mi sprey mi daha iyi diye sorarsanız; Loreal Saç açıcı sun kiss ürününün spreyinden hoşlanmadığımı belirtmek isterim. Çünkü spreyin hangi alanlara temas ettiğini göremediğim için jel kullandım. Saçlarımı duştan sonra ikiye ayırdım ve ayırdığım alanları da bölerek minik parçalar halinde uçlara ağırlıklı olacak şekilde uyguladım. Ardından Tarağı alarak üstlerde de uyumlu bir geçiş olması için saçlarımı taradım. Böylece uçlardaki fazla ürün yukarıya da etki etti ve doğal bir geçiş sağlandı. Sizde bu şekilde uygularsanız daha yumuşak bir geçiş sağlarsınız.

Ardından saçlarınızı kurutma makinesi ile güzelce kurutun. Durulamanıza bile gerek kalmıyor. Gerçekten muhteşem. Üstelik kokusu da hindistan cevizine benziyor ve saçlarınız yumuşacık oluyor.

Şunu da eklememde fayda var. Sunkiss jel bir uygulamada net bir görünüm vermiyor. Ben yaklaşık 4 uygulamadan sonra etkili sonuç aldım. Ancak elde edilen renk uzun süre kalıyor.

Loreal Sunkiss Saç Açıcı Ürünleri

Gratis mağazalarında bulunuyor ve eğer indirimleri takip ederseniz hatırladığım kadarıyla 13 TL  civarı gibi uygun bir fiyata alabilirsiniz. 🙂

Görsel ürünün etkisini gösterir nitelikte olsun diye baya bir araştırdım. Bende hemen hemen bu görüntüyü elde ettim. Kullanmak isteyenler korkmadan kullanabilir. Çünkü bir anda boya gibi büyük bir görünüm yaratmıyor. Yavaş yavaş istediğiniz kadar rengi açabiliyorsunuz.

Dipnot Olarak ; Loreal sunkiss saç açıcı jel ya da spreyi  kurutma makinesi değil de güneşte kullanmak istiyorsanız (Özellikle tatil süreçlerinde ben öyle yapıyorum) ürünü yoğun sürmeyin. Çünkü güneş daha fazla etki gösteriyor ve saç rengi daha çabuk açılıyor. İstemediğiniz bir renk elde etmemek için dikkatli olamakta fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı