Bakım Önerileri

By Wishtrend – Pure Vitamin C 15% with Ferulic Acid Deneyimi

By wishtrend pure vitamin C 15% with Ferulic Acid yorum, By wishtrend pure vitamin C 15% with Ferulic Acid kullananlar,

Merhabalar sevgili Buğulu Makyaj okurları;

Bu dönemlerde cilt için C vitamini serumları sıklıkla kullanılmaya başlandı. Fakat bu tarz serumları kullanmaya başladığınız ilk süreçte ciltte büyük değişimler yaşanabiliyor. Sivilce oluşumu ve cilt kızarıklığı bunlardan yalnızca birkaçı. Ben hassas ciltli biri olarak yeni ürün denerken oldukça titiz davranmak zorunda kalıyorum. Çünkü bir anda alerji oluşabiliyor ya da yüzümde kırmızı ve iltihaplı sivilceler ile baş etmek durumunda olabiliyorum.

Bugün sizlere cilt için C vitamini takviyesine başlamak isteyenlere özel harika bir ürün önerisinde bulunacağım. By Wishtrend – Pure Vitamin C 15% with Ferulic Acid, C vitamininin etkisini en üst düzeye çıkaran mükemmel bir ürün! Detayları aşağıda iletiyorum.

By Wishtrend – Pure Vitamin C 15% with Ferulic Acid Deneyimi

Ürünü bir süredir deniyordum ama etkisini tam olarak görmeden yazmak istememiştim. Fakat kendisi cildimi rahatsız etmeyen ve gerçekten canlandıran mükemmel bir C vitamini olarak cilt bakımımdaki yerini aldı bile. Güçlü antioksidan bakımı ile yüzümü hem nemlendirdi hem de gerçekten besledi.

Cilt tipi: Tüm cilt tipleri için uygun olan bu serum özellikle C vitamini kullanımına ilk kez başlayacak ciltler ya da hassas ciltler için idealdir. / pH 4.0 ± 1.0  Açıldıktan sonra 6 Ay içinde tüketilmesi tavsiye ediliyor.

Kore cilt bakımı ürünleri içerisinde uzun süredir en çok satan ürünler listesinde yer alan By Wishtrend – Pure Vitamin C 15% with Ferulic Acid, ciltte aydınlatma ve ton eşitliği oluşumuna destek oluyor. %15 oranında saf C vitamini içeriği ile cilde antioksidan bakımı sağlarken, UV ışınlarına karşı da koruma sunuyor.

By Wishtrend – Pure Vitamin C 15% with Ferulic Acid Nasıl Kullanılır?

Ürünü serum çubuğunu kullanarak kolayca yüzünüze yayabilirsiniz. Ben 1 damla alın ortasına, 1’er damla yanaklarıma ve 1 damla da çene bölgeme damlattığım ürünü tampon hareketler ile güzelce yayıyorum. Tamamen emilene kadar da bekliyorum. Sizler de ürünü bu şekilde kullanabilirsiniz. Fakat ilk kullanımlarda, cildiniz alışana dek gün aşırı kullanılması önerilmiyor. Asit içerikli olduğu için cildi irite etme durumu söz konusu. Cildiniz çok kuru ve hassas ise ya da C vitaminine ilk defa başlıyorsanız, bu ürünü ilk kullanımlarınız da cildinize alıştırarak örneğin ilk haftalarda farklı günler olmak şartıyla 2 gün rutininize ekleyebilir, cildiniz alıştıktan sonraki süreçte de kullanım sıklığını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Pahalı olan Skinceuticals Ferulic Acid ürününe kıyasla farkları nedir?

Bu konuda Skinceuticals Ferulic Acid de çok araştırılıyor. Peki farkları neler? By Wishtrend serumu cell-regenerating, anti-inflammatory ve antioxidant özelliklere sahip Hippophae Rhamnoides Water (%43.3) içerirken, Skinceuticals serumu normal su içeriyor. Fiyat olarak da 4 katı pahalı. Diğer özellikleri neredeyse aynı. Ayrıca wishtrendin uzun süredir vitamin C üretim tecrübesi var. Bu yüzden içeriklerin nasıl daha iyi sonuç vereceğini iyi biliyor.

Aranızda daha önce ürünü deneyenler var mı? Ben tüm kore cilt bakımı ürünlerimi Korendy.com.tr web adresi üzerinden alıyorum. Sizler de siteden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Her alışverişinizde Korendy sizlere 5 adet tester seçme imkanı tanıyor. Böylece denemek istediğiniz – merak ettiğiniz ürünlerin tester’ını talep edebilir ve deneme imkanı elde edebilirsiniz.

Bir sonraki blog içeriğinde görüşmek üzere. Sevgiler,

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı