Makyaj

Zara orchid parfüm İncelemesi – Kokusu ve Muadili

zara orchid parfüm yorum, zara orchid parfüm kullananlar, zara orchid parfüm pembe, zara orchid parfüm ne kadar

Yepyeni bir haftadan hepinize merhaba Buğulu Makyaj Takipçileri!

Haftaya taze bir koku ile başlayamak istedim ve sizlere Zara orchid parfüm önerisi ile geldim. Sürekli zara parfüm önerileri için orchid’i de yorumla diye mesaj aldım. Dilerseniz başlayalım.

Zara kadın parfüm için hatırı sayılır bir koleksiyon barındırdığımı artık hepiniz biliyorsunuz. Denemediğim kokulardan her ay birer tane alıp kullanarak yorumluyorum. Çok istediğiniz zara orchid parfüm yorum bloğum da bugün sizinle.

Zara orchid parfüm kokusu nasıl?

Zara orchid parfüm kokusu çiçeksi ve meyveli bir koku arkadaşlar. Zara orchid parfüm pembe kılıfa sahip. Cam şişenin üzerinde pembe renkte deri bir kılıf bulunuyor. Ancak bazı zamanlarda Zara parfümlerin şişelerini değiştirebiliyor. Bu nedenle eğer satın almak istiyorsanız ismine dikkat edin derim. Evet koku hususuna geri dönelim. Bu ürünün üst notalarında citrus, gül, sedir, şeftali ve kırmızı kuş üzümü var.

Zara mağazalarına girdiğinizde hissettiğiniz baskın kokulardan biridir kendisi. Çiçeksi, pudralı ve hafif kokuyor. Feminen notalara sahip. Temiz koku severler bayılacaktır diye düşünüyorum.

Zara orchid parfüm yorumları – kalıcı mı?

Çoğu Zara parfüm için koku 3 saat sonra gidiyor yorumları okuyorum. Orchid parfüm bir femme ya da gardenia kadar kalıcı değil ancak kıyafetlerinize sıkarak kullanırsanız koku çookkk uzun süre kalıyor arkadaşlar. Zaten orijinal parfüm kullanmıyorsanız kokuları direk teninize sıkmanızı önermem.

Zara orchid parfüm kullananlar bilirler, bu koku önce biraz ağır kokuyor gibi gelebiliyor. Ancak hafifleyince gerçekten aşık olunası!

Zara orchid parfüm muadili nedir?

Zara orchid muadili Victoria’s Secret Bombshell. Ki kendileri VS’in en beğenilen kokularından birisidir. Zara parfüm muadilleri 2019 – 2020 için birkaç ürün daha incelemek isterseniz. Lütfen linke tıklayın.

Zara orchid parfüm ne kadar?

Zara orchid 100 ml kadın parfüm 100 TL. Ancak bazı zamanlarda %20 indirim geliyor ve 79,95 TL’ye satışa sunuluyor. Zara mağazalarında çoğu zaman Orchid ve Gardenia tek paket halinde satılıyor. O zaman almak daha da avantajlı. Geçtiğimiz günlerde ben 200 ML olan ürünü 120 TL’ye satın aldım. Büyük parfüm şişesi taşımak sizin için problem değil ise böyle çok çok daha avantajlı oluyor. Gördüğümüz zaman kaçırmayın deyim.

Bugün ki bloğun sonuna geldik. Peki siz Zara orchid parfüm hakkında ne düşünüyorsunuz. Lütfen Zara orchid parfüm yorumları için aşağıya ya da Instagram postuna görüşlerinizi yazın.

Instagram: bugulumakyaj

İçerik Hk: Zara orchid yorum, Zara orchid yorumları, Zara orchid parfüm yorumları, zara orchid parfüm kullananlar, zara orchid parfüm pembe, zara orchid parfüm ne kadar

Sevgiler…

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı