Bakım Önerileri

Anew C Vitaminli Canlandırıcı Serum Yorumları ve Kullananlar

anew c citaminli serum yorum, anew c citaminli serum yorumları, anew c vitamini serumu kullananlar, anew c citaminli serum kullananlar,

Merhaba Sevgili Buğulu Makyaj okurları;

Bugün sizlerle Avon Türkiye’nin C vitaminli canlandırıcı serumunu konuşacağız. Özellikle kış aylarında yüzünüzün soluk göründüğünü düşünüyorsanız, kuruluk oluşmaya başladıysa ve daha neme doygun bir cilt hayal ediyorsanız Avon’un C vitaminli canlandırıcı serumunu denemenizde yarar var. Ürünü araştıranlar, kullanıcı yorumlarını merak edenler için sizlere güzel bir blog metni hazırladım. Hadi başlayalım!

Anew c citaminli serum yorumlarım

Ürün 30 ml büyüklüğünde. Bir C vitamini serumuna göre oldukça büyük. İçeriğinde ise 30 portakalın C vitamini oranına eş değer vitamin bulunuyor. Eğer C vitaminine başlamak istiyorsanız ve bunun için uygun fiyatlı bir ürün arayışında iseniz deneyebilirsiniz.

Aşağıda sizlere ürünün öne çıkan özelliklerini sıralıyorum.

  • 1 haftada cilt daha sağlıklı görünür ve hissedilir.
  • 2 hafta içinde cilt daha pürüzsüz ve daha düzgün görünür.
  • 5 hafta sonra, cildinizin sarkık ve solgun görünümü düzelme gösterir.
  • Tüm yaşlar için kullanmaya uygundur.

Anew c vitamini serumu kullananlar

Anew c citaminli serum kullananlar içerisinden biri olarak ürünün yapışkan bir his bırakmamasını sevdim. Bu ürünü gece ya da gündüz kreminizi kullanmadan önce sürmeniz gerekiyor. Birkaç damla ürünü avuç içine damlatın ve yüzünüze yayarak cildinizle bütünleşmesini sağlayın. Göz çevresine gelmemesine özen gösterin.

Avon Türkiye’nin resmi web sitesinde şuan anew c citaminli canlandırıcı serum fiyatı 89.99 TL.

Bir blog içeriğinin daha sonuna geldik. Aranızda daha önce anew c vitaminli canlandırıcı serum kullananlar var mı? Yorumlarınız neler? Kullananlar aşağıya ya da Instagram postunun altına yorum bırakabilir. Böylece ürünü merak eden herkes bilgi edinmiş olur.

Hepinize Sevgiler,

 

İçerik Hk: Anew c citaminli serum yorum, anew c citaminli serum yorumları, anew c vitamini serumu kullananlar, anew c citaminli serum kullananlar,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı