Bakım Önerileri

Neutrogena Sivilce Karşıtı Günlük Temizleme Jeli Nasıl Kullanılır?

neutrogena sivilce karşıtı jel, neutrogena sivilce karşıtı jel kullananlar, neutrogena sivilce karşıtı jel yorum, neutrogena sivilce karşıtı peeling jel yorumları,

Herkese Merhaba!

Neutrogena sivilce karşıtı günlük temizleme jeli kullananlar el kaldırsın! Çünkü bugün konumuz cilt temizleme jelleri…

En başta iletmek isterim Neutrogena sivilce karşıtı günlük temizleme jeli gratis, watsons, migroslar ve daha birçok farklı alanda satılıyor.

Neutrogena benim çok çok severek kullandığım bir marka. Ancak sivilce karşıtı jele ayrı bir aşk duyuyorum. Çünkü kokusu o kadar güzel ki. Lütfen aynı kokudan duş jeli yapsınlar. Yetkililere sesleniyorum. 🙂 Bu yüz temizleme jeli böyle turunçgil kokularına sahip. Resmen beni farklı diyarlara götürüyor. Evet kısa keserek hemen ürün detaylarını sizlere aktarıyorum Buğulu Kadınlar…

Neutrogena Sivilce Karşıtı Jel Nasıl Kullanılır?

Bu jel yüzünüzü makyajdan arındırdıktan sonra derinlemesine bir temizlik için kullanılıyor. Ben makyajımı çıkardıktan sonra tam anlamıyla bir cilt temizliği elde etmek için ürünü kullanıyorum. Biliyorsunuz ki cilt tipine bağlı olarak kullandığımız fondötenler ya da makyaj malzemeleri yüzümüzde sivilceler meydana getirebiliyor. Bazen sürekli kullandığımız bir ürün dahi zamanla önceden yapmasa da sivilce çıkarabiliyor. İşte tümmm bunların önüne geçmek için yalnızca makyaj temizleme toniği kullanmak yetmiyor. Neutrogena sivilce karşıtı temizleme jeli ile sivilce sorunlarının önüne geçebilmeniz mümkün.

Ürünü makyajdan arındırılmış cilde uyguluyorsunuz. 1 pompa sıkarak jeli avucunuza alın ve biraz ıslatın. Ardından yüzünüze dairesel hareketler ile uygulayın. Ben uyguladıktan hemen sonra yıkamıyorum. Ürünü sürüp dişlerimi fırçalıyorum. Jel cildime etki etsin diye. Sizlere de öneririm. Bunun dışında neutrogena sivilce karşıtı pürüzsüzleştirici peeling jeli de çok merak ediyorum. En kısa sürede onu da deneyeceğim.

Neutrogena sivilce karşıtı temizleme jeli blog yazımın sonuna geldik. Lütfen ürünü kullananlar deneyimlerini bizlerle paylaşsın. Daha çok Buğulu Kadın bilgi sahibi olsun. Farklı cilt tipine sahip kişilerde ürün nasıl etkiler gösterdi bende merak ediyorum. Neutrogena sivilce karşıtı jel kullananlar aşağıya yorum bırakabilirler.

Neutrogena sivilce karşıtı jel fiyatı en son 21,95 ti sanırım.

Hepinizi seviyorum 🙂

Görsel Kaynak: pikdo.net

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı