Bakım Önerileri

Evde Kolay Manikür Pedikür Yöntemi – Mara Quick Manicure

mara quick manicure yorum, mara quick manicure peeling, mara quick manicure nasıl kullanılır, mara quick manicure fiyat,

Merhaba sevgili Buğulu Makyaj okurları;

Evde kaldığımız bu zamanlarda altın değerinde öneriler sunmaya tüm hızıyla devam ediyorum. Evet hepimiz sevdiklerimiz için evlerimizdeyiz ve lütfen evde kalmaya devam edelim. Biliyorum kuaför ve manikür pedikür işlemlerinin aksaması sizi yıpratmış olabilir. 🙂 Fakat bugün sizi harikalar yaratan ve uygun fiyatı ile oldukça büyük performans gösteren bir ürün ile tanıştıracağım. Karşınızda “Mara Quick Manicure Peeling” Evet artık manikür pedikür için kuaföre gitmeye son diyorum. Kolay manikür ya da kolay pedikür için araştırma yapanlar doğru yerdeler 🙂

Bu ürünü uzun zamandır görüyordum aslında ancak etkisinin bu kadar iyi olması beni çok şaşırttı. Yalnızca dakikalar içinde ellerinize manikür yapabilir ve yumuşacık ellere kavuşabilirsiniz.

Mara quick manicure yorumlarım

Bildiğiniz üzere Covid-19 salgını nedeniyle harici alanlarda uyguladığımız bakım alışkanlıklarımız değişerek, ev ortamında daha doğal ve pratik uygulamalara yerini bıraktı. Mara Quick Manicure ile 1 dakikada kolay ve doğal manikür – pedikür uygulamanızı keyifli hale getiriyor. İçeriğindeki doğal yağlar ve deniz tuzu ile el ve ayaklarınızı besleyerek yumuşacık olduğunu anında hissedeceksiniz.

Mara quick manicure nasıl kullanılır?

100 seferlik uygulamayı karşılayan ürünün kullanımı için; öncelikle kapağı açtığınızda üste çıkan yağı ve dipteki deniz tuzunu karıştırarak el ve ayak tırnaklarınıza yedirin. Bu sırada teninize de peeling olarak uygulayarak arkasından su ile durulayın. İhtiyaç halinde yumuşayan etlerinizi içe doğru ittirebilirsiniz. Eğer tırnaklarınız oje sürmekten sararıyorsa bunu ekstra seveceğinize eminim. Gün boyu nemli, daha yumuşak, bakımlı el ve ayaklar için hafta da 2 uygulamanız yeterli oluyor. Fındık büyüklüğünde ürünü ellerinize veya ayaklarınıza bir dakika boyunca hafifçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

El ve ayaklarınızdaki yumuşaklık etkisini ilk uygulamadan itibaren hissedeceğiniz Mara Quick Manicure ile evde bakım yapmak gerçekten çok kolay oluyor.

Mara quick manicure peeling

Doğal peeling uygulaması ile tırnak kenarlarındaki ölü derileri yok edebiliyorsunuz. Maalesef benim tırnak kenarlarındaki etleri çekerek şeytan tırnağı oluşturma gibi kötü bir huyum var. Bu alışkanlık yüzünden çoğu zaman tırnak etlerim kanıyor. Mara Quick Manicure ile bu sorunu büyük ölçüde atlattım. Tam bir fiyat performans ürünü. Bayıla bayıla kullanıyorum diyebilirim. Mara Quick Manicure uygulaması son derece pratik. Evde kolay ve doğal bakım yapmak istiyorsanız sizde web sitesinden ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz.

Mara Quick Manikür & Pedikür & Peeling

Pratik manikür ve pedikür uygulaması için www.marakozmetik.com.tr web adresine mutlaka göz atın derim. Ürün fotoğrafta küçük görünüyor ama kocaman. Uzunca süre kullanılabilir. Üstelik şuan websitesinde indirimde. Normalde 39,90 TL iken şuan 19,95 TL’den satışa sunuluyor. Bu fiyata kaçırılmaması gereken bir ürün.

Peki siz ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Aranızda mara quick manicure kullananlar var mı? Ürünün deneyenler yorum yapabilirler. Böylece herkes  bilgi sahibi olur. Bir sonraki yayında görüşmek üzere. Hepinize Sevgiler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı