Bakım Önerileri

Elseve Saç Bakım Spreyleri

Elseve saç bakım spreyi kullananlar ya da elseve saç bakım iksiri yorumları olarak fazlasıyla arama var. Bu nedenle bugün saç spreyleri üzerine sizlerle olmak istedim.

Loreal Elseve’in saç bakım spreylerini görmeyeniniz yoktur sanırım. Birçok Buğulu Kadın bu ürünlerin hangisinin aha iyi olduğunu merak ediyor. Elseve saç bakım spreyi kullananlar ya da elseve saç bakım iksiri yorumları olarak fazlasıyla arama var. Bu nedenle bugün saç spreyleri üzerine sizlerle olmak istedim.

Loreal Saç Bakım Ürünleri

Öncelikle Loreal şampuan ve saç spreyi müdavimi biri olarak neredeyse tüm ürünleri kullandım diyebilirim. Ancak benim en sevdiğim ürün Loreal Paris Elseve Arginine Direnç oldu. Bu şampuan gerçekten ince telli zayıf saçlar için biçilmiş kaftan. Hem kokusu kalıcı hem de saçlarımı gerçekten onarıyor ve o kuru görünümü ortadan kaldırıyor.

Ancak şampuan ne kadar iyi olursa olsun herhangi bir şekillendirme yapmadan ayrı bir bakım ürünü kullanmak şart. Biliyorsunuz ki Elseve’in 2 farklı saç bakım spreyi ve 1 mucizevi yağ express sprey ürünü var.

1 – Elseve Güçlendirici ve Besleyici Saç Bakım İksiri

Pembe şişeli bu ürün güçlendirici ve besleyici özelliğe sahip. Kokusu ise hafif bir çilekli sakız tadında. Hoş bir kokuya sahip ancak diğer şişelere göre koku uzun süre saçlarımda kalmadı. Yani kullandığınız sprey saçlarınızda gün içinde buram buram koksun istiyorsanız pembe şişe yerine kırmızı beyaz şişeyi kullanmanızı öneririm. Eğer saçlarınız fazla yıpranmış ve ısıl işlem görüşme bu sprey saç uçlarınızın canlı görünmesine büyük oranda yardımcı olacaktır. Aynı zamanda duş sonrası elektriklenmeyi büyük oranda önlediğini belirtebilirim.

2- Elseve Onarıcı ve Parlaklık Verici Saç Bakım İksiri

Benim deneyimlediğim bu kırmızı beyaz Loreal saç bakım spreyi diğerleri içinden en iyisi. Öncelikle gerçekten parlaklık verdiğini söyleyebilirim. Saçlar canlı görünüyor. Bu ürün sürekli çantama atıp yanımda taşıdığım bir ürün. Üstelik kokusu o kadar güzel ve kalıcı ki. Herkes şampuan kokusu olduğunu düşünüyor ve markasını soruyor. Ürünün negatif olarak değerlendirebileceğim tek yanı çok sıcak havalarda duş sonrası sıkıp saçlarımı şekillendirdiğimde elektriklenme yapması. Ama ben aşırı elektriklenen bir saç tipine sahip olmadığım için benim için problem teşkil etmiyor. Eğer gür ve elektriklenen saçlarınız var ise pembe spreyi kullanmanızı öneririm.

3- Elseve 6 Mucizevi Yağ Express Bakım Spreyi

Saçı ağırlaştıran ürünlerden sıkılanlar burada mı? O zaman 6 değerli çiçek özü yağı içeren turuncu renkli Elseve saç spreyi ürünü sizin için en uygunu. Sert saçlara sahipseniz ilk uygulamadan itibaren saçlarınıza yumuşaklık verecektir. Normal ve kurumaya eğilimli saçlara sahipseniz Loreal 6 mucizevi yağ express bakım spreyini tercih edebilirsiniz.

Tabii ki her saçın yapısı farklı olduğu için etkiler farklı oluyor bu nedenle deneyimlemek önemli buğulu kadınlar 🙂 Sizlere kullandığım ürünlere yönelik tavsiyeler sundum. Sizde Loreal Elseve saç bakım ürünlerini kullanıyorsanız deneyimlerinii yorumlarda paylaşabilirsiniz. Buğulu Kalın 😕

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı