Bakım Önerileri

Neutrogena deep clean günlük peeling kullananlar – Yorumlarım

neutrogena peeling mavi yorum, neutrogena deep clean ferahlatıcı peeling jel kullananlar, neutrogena deep clean günlük peeling nasıl kullanılır,

Merhaba değerli Buğulu Makyaj Okurları;

Havanın mis gibi olduğu güneşli bir pazartesi sabahına uyandık. Sizlere haftayı tertemiz bir cilt ile geçirebileceğiniz muhteşem bir peeling önerisi ile geldim. Neutrogena deep clean ferahlatıcı peeling jel!

Peeling yapmadan asla! diyenleri blog yazımıza alalım o halde 🙂 Neutrogena, özellikle şu turuncu sivilce karşıtı jel serisinin ardından oldukça rağbet görmeye başladı. Bende sizlere en az turuncu seri kadar kullanışlı diğer bir ürününü tanıtmak istiyorum bugün. Dilerseniz başlayalım.

Neutrogena deep clean günlük peeling yorumlarım

Her zaman ki gibi ürünün ambalajından başlamak istiyorum. Arkadaşlar, bahsettiğim peeling jel mavi şişeli bir ambalaja sahip. Üzerinde canlandırıcı günlük peeling jel ibaresi bulunuyor. Ürünü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Her sabah yüzümü klasik doğal sabunum ile yıkadıktan sonra neutrogena deep clean ferahlatıcı peeling uyguluyorum. Aslında ürün yağlı ciltler için özel olarak tasarlanmış. Fakat burun ameliyatımdan sonra burun çevremde oluşan siyah noktalardan çok rahatsız olduğum için denemek istemiştim. Düzenli kullanımda etkisi benim için muhteşem oldu. Bu nedenle size de tavsiye ederim. Bence şans verebileceğiniz kalitede bir ürün.

Neutrogena deep clean günlük peeling nasıl kullanılır?

Ürünü makyajdan arındırılmış cildinize eliniz ile masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Elinizde foreo ya da benzeri cilt temizleme cihazları mevcutsa taneciklerin o şekilde yüze yedirilmesi daha etkili oluyor. Ancak yoksa elinizle de uygulayabilirsiniz. Ben yüzümde ürünü biraz bekletiyorum. Bu sırada da dişlerimi fırçalıyorum 🙂 Ardından yüzümü soğuk suyla güzelce yıkıyorum ve temiz bir kağıt havlu ile kuruluyorum.

Neutrogena deep clean ferahlatıcı peeling jel kullananlar

Kullandığım ürünler hakkında diğer insanların yorumlarını her zaman merak ederim. Artık beni sizler de iyi tanıyorsunuz. Bu nedenle neutrogena deep clean ferahlatıcı peeling jel kullananlar için araştırma yaptım. Ürün bazı kuru ciltli insanlara etkisiz gelmiş. Ancak zaten yağlı ciltlere özel bir ürün. Bende kuru karma cilt tipine sahibim ama burun çevreme çok çok iyi geldiğini söyleyebilirim. Hepimizin cilt tipi farklı olduğu için böyle yorumlar ile karşılaşabilmeniz olası 🙂 Benim neutrogena deep clean peeling yorumlarım oldukça olumlu. Zaten genellikle deneyip memnun kaldığım ürünleri sizlere yazmaya çalışıyorum. Herkes kullanabilsin ve almadan önce fikir sahibi olabilsin diye.

Ürün üzerinde siyah noktaları uzun süreli olarak azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır ifadesi yer alıyor. Burun bölgeme olan etkisinden sonra bunu bana gerçekten kanıtladı.

Neutrogena mavi peeling yorum olarak da birçok arama terimi gördüm Google’da. Sanırım ürünün ismini bilmeyenler bu şekilde araştırmış. 🙂 Fiyat bilgisini de hemen sizlerle paylaşayım. Gratis resmi sitesinde şuan 31 TL. İndirim zamanlarını takip ederseniz daha uygun fiyata da satın alabilirsiniz.

Peki siz daha önce bu ürün kullandınız mı? Neutrogena deep clean günlük peeling kullananlar aşağıya yorum bırakabilirler. Bir başka blog içeriğinde daha görüşmek üzere.

Hepinize sevgiler…

Instagram: bugulumakyaj

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı