Bakım Önerileri

Gillette Venüs Breeze Deneyimi! Gerçekten Pürüzsüz Mü?

Venüs breeze kullananlar memnun mu? Gillette venüs breeze mi swirl mi? Venüs breeze yedek başlık kullanımı nasıl?

Merhaba Buğulu Kadınlar ;

Gillette Venüs breeze tıraş bıçakları hangimizin favorisi el kaldırsın 🙂 Evet bugün kadınların genel tüy problemleri üzerine yazmak istedim. Ben sarışın bir kadın olarak tüylerimden aşırı rahatsız değilim ama sarı tüylere sahip olmanın bir takım dezavantajları da var ne yazık ki. Bunlarda en önemlisi ise lazer epilasyon cihazlarının sarı tüyleri görmemesi ve dolayısı ile yaşam boyu süren bir istenmeyen tüy serüveni…

Geçtiğimiz yıl kullanmaya başladığım Gillette venüs breeze traş bıçağı ise bu konuda gerçekten hayatımı kurtardı diyebilirim. Üstelik, rahat mı? Venüs breeze fiyatları nasıl? diye sorular aldım. Bu nedenle deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak istedim.

Venüs breeze ürünü;

Açık mor bir renge sahip ve aşırı kaygan bir ürün. Yani tüylerinizi alırken önce bacaklarımı bir suya değdireyim, sonra köpükleyeyim ki acı olmasın, jilet kaygın diye bir durum söz konusu olmuyor. Çünkü tıraş bıçağının bulunduğu bölgenin üst ve altında kayganlaştırıcı jel bantlar bulunuyor.

Jilet başlığı ıslandığında uyguladığınız bölgede hemen kayacağını göreceksiniz. Üstelik bu bantlarda sabun bulunuyor sanırım. Çünkü harika kokuyor. Gerçekten istenmeyen tüyleri almak hiç bu kadar kısa ve keyifli olmamıştı. Biz kadınlar her an yeterli zamana sahip olmuyoruz. Bazen tüylerimizi almadık diye etek ve elbise giymekten vazgeçebiliyoruz. İşte ben tüm bunlardan 1 yıl önce vazgeçtim. Gillette venüs kullanımı ile hayatım kolaylaştı hakikaten 🙂

Bu markanın bir de Venüs snap ürünü var. Bu ürün kısa bir tutma alanına sahip. Çantalarda taşınabilmesi için üretilmiş. Gerçekten muazzam. Ben banyoda bir adet normal çantada ise acil durumlara karşılık venüs snap tıraş bıçağı taşıyorum. Böylece artık kaygı konusu ortadan kalkıyor.

Gillette venüs yedek başlık her yerde satılıyor. Yani ürünü 2 kullanmadan sonra atıp yerine yenisini almıyorsunuz. Venüs ya da venüs snap yedek başlık alarak devam edebiliyorsunuz. Yalnız yedek başlığa da uzun bir süre sonra ihtiyaç duyuyorsunuz. İlk ürün sizi baya uzun bir süre idare ediyor.

Duştan hem temiz hem pürüzsüz hem de diğer ürünler gibi kesik faciaları olmadan çıkmak en güzeli. Ben Gillette venüs ürününü çok sevdim ve tavsiye ediyorum.

Venüs breeze mi swirl mi? diye bir soru da gördüm swirl ürününü hiç kullanmadım. Kullanan varsa değerlendirme için yorumlarda buluşalım 🙂

Gillet venüs ürünleri migroslarda, Gratis mağazalarında bulunuyor. Hatta Gratis indirimlerini takip ederseniz çok daha uygun fiyata satın alabiliyorsunuz.

En uygun görseli bulmaya çalıştım. Benim kullandığım ürün açık mor olan.

Görsel: Makyajdiyari.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı