Bakım Önerileri

Dove Beauty Cream Bar Sabun Ne İşe Yarar?

Dove beauty cream bar kullanan yorumları, dove sabun ne işe yarar?, Dove beauty cream bar yüze sürülür mü?

Konumuz Dove beauty cream bar sabunlar !

Bu sabunları hepimiz biliyoruz. Dove cilt güzelliği ürünleri ile olsun saç bakımı olsun gerçekten harika ürünler sunuyor. Ben bugün beauty cream bar güzellik sabunu üzerine konuşmayı tercih ettim. Çünkü benim cildime gerçekten çok iyi geldi.

Normalde kuru bir cilt tipine sahip olduğum için her akşam makyaj temizleme toniği ile yüzümü bir güzel temizler ardından köpük ile arındırır ve bebek yağı sürüp uyurdum. Cildim de tüm gece bebek yağının ve temiz olmasının verdiği etki ile sabaha yumuşacık olurdu. Bu şekilde kurumanın önüne geçmiştim. Ancak belirli bir süre sonra cildimde kırmızı ve iltihaplı sivilceler çıkmaya başladı. Üstüne bir de alın bölgemde minik minik kabarcıklar çıktı. Bende ürün değişimi zamanımın geldiğini düşündüm. Öncelikle aklıma gül suyu geldi. Çünkü o da cildi inanılmaz temizliyor hem de doğal. Ancak istediğim gibi doğal bir gül suyu bulamayınca market alışveriş yaparken dove beauty kremi denemeye karar verdim. Benim cildim genelde sade ürünleri seviyor. Bu nedenle salatalıklı ya da narlı olanı almadım çünkü yüzümde ne etki yaratacağını bilmiyordum.

Dove beauty cream bar sabun ürününü;

Her akşam tonikle cilt temizliği yaptıktan sonra yüzüme sürdüm. Ardından bir iki dakika bekledim. Bu bekleme süresinde de dişlerinizi fırçalayabilirsiniz ben öyle yapıyorum artı zaman sağlıyor. 🙂 son olarak da cildimi bol soğuk suyla yıkadım ve tam anlamda kurulamadan hafif nemli bırakarak uyudum.

Dove beauty cream bar kullanan biri olarak söyleyebilirim ki artık kuru karma cilt tipine sahip biri olarak oldukça memnunum. İlk süreçte yüzümde olmadık yerlerde sivilce çıktığı oldu tabi. Cildin altında çıkmaya hazırlanan tüm sivilceleri yüzeye çıkardı önce. Sonra onlarda yok olunca yumuşak ve canlı bir yüze sahip oldum.

Dove beauty cream bar yüze sürülür mü? sorusu için yanıtım evet. Üstelik bende gerçekten çok iyi bir etki yarattı. Cilt tipiniz nasıl? hassas mı? bilemiyorum ama ben salatalık, bal ya da narlı olanları deneyemedim. Deneyen varsa yorumlarda buluşabiliriz. 🙂 Dove sabun çeşitleri için deneyimlerinizi sizde buğulu kadınlar ile paylaşın.

Dove sabun migros, bim gibi birçok markette bulunuyor. Dove sabun fiyatı ise sanırım 4.95 TL. Tabi internete şöyle bir göz attığımda bazı sitelerde farklılaştığını fark ettim.

Benim kullandığım ürün:

dove beauty bar sabun

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı