Bakım Önerileri

Nivea Yüz Yıkama Köpüğü Kullanımı ve Etkisi

Nivea yüz yıkama köpüğü ne kadar, Nivea yüz yıkama köpüğü yorum, Nivea yüz yıkama köpüğü gratis,

Merhaba;

Nivea yüz yıkama köpüğü yorum için arama yapan birçok bayan var. Bu nedenle bugün ki konumuz Nivea 🙂 Kişisel olarak niveanın bazı ürünlerini sürekli şekilde kullanıyorum ancak bazı ürünleri de denememe rağmen cildime uyum sağlamadığı için artık kullanmıyorum.

Yüz yıkama jeli ya da köpükleri makyajı temizledikten sonra cildi tamamen arındırabilmek adına önem taşıyor. Bende makyajı temizledikten sonra yüzümü Nivea yüz yıkama köpüğü ile temizliyorum. Bu ürünün pompalı bir yapısı var ve sıktığınız zaman elinize büyük bir köpük doluyor. Tek bir pompalama hareketi o gün için yeterli oluyor. Yani ürün uzun süre kullanılabiliyor. Küçük bir şişesi olduğuna bakılmamalı 🙂

Ben nivea yüz yıkama köpüğü mavi şişeli olan ürünü kullanıyorum. Öncelikle yağlı ciltler için harika diyebilirim. Çünkü temizledikten sonra cilltteki aşırı yağı götürüyor. Ben kuruya yakın karma bir cilde sahibim. Bu nedenle yüz temizleme köpüğünün ardından cildime dalin bebek yağı sürüyorum nemlenmesi için. Yani nivea yüz yıkama köpüğü kuru ciltler için de uygun ama sonra nemlendirme yapmak iyi olacaktır.

Nivea yatıştırıcı yüz yıkama köpüğü nasıl kullanılır?

Ürünü kullanmadan önce yüzünüze bir su çarpmanız iyi olacaktır. Ardından nemli cilde köpüğü elinizle güzelce yayın. Bazıları hemen yıkamayı tercih ediyor ama ben yüzümde bekletiyorum. Hatta bu sırada zaman kazanmak için dişlerimi fırçalıyorum 🙂 Biraz yüzde bekleyince köpük daha iyi etki ediyor. Ardından bol su ile yüzünüzü güzelce yıkayın.

Bu ürünü duştan çıktıktan sonra da çok sık kullanıyorum. Duştan çıkmadan soğuk su ile yüzümü güzelce yıkıyorum. Sonra köpüğü yüzüme yedirip giyinene kadar yüzümde bekletiyorum. Giyindikten sonra da yine bol su ile yıkayıp dalin sürüyorum. Böylece dışarı çıkacaksam harika bir makyaj öncesi hazırlığı yapmış oluyorum. Cildim makyaja hazır oluyor. Bu şekilde de kullanabilirsiniz. Bu arada ben her akşam uyumadan önce kullandığım için etkisi büyük. Yani düzenli kullanmanızı öneririm. Yoksa yeterli temizlik elde edemeyebilirsiniz. Ama cildi arındırdığı gerçekten doğru.

Nivea yüz temizleme köpüğü pembe mi mavi mi diye karşılaştırma soruları da oldukça fazla. Pembe olan ürün yatıştırıcı kuru ve hassas ciltlere özel. Yani cildiniz çok kuru ise pembe ürünü tercih edebilirsiniz. Benim cildim kuru ama t bölgem aşırı yağlı. Bana mavi ürün daha iyi etki etti. Gelelim diğer bir soruya nivea yüz yıkama köpüğü sivilce yapar mı? İlk kullandığım süreçte bende biraz yaptı. Ama sanırım cildimde çıkmaya hazırlanan sivilceleri ortaya çıkardı ve ondan sonra cildimde çok fazla sivilce çıkmamaya başladı. Sanırım sürekli temizlediğim için.

Bu arada nivea yüz yıkama köpüğü gratis, migros ve Bim marketlerde satılıyor. Hatta indirim döneminde 10 TL gibi bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

 

Benim nivea yüz yıkama köpüğü kullananlar yorumum bu şekilde. Sizler de deneyiminizi yorumlarda benimle paylaşabilirsiniz 🙂

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı