Bakım Önerileri

Simple Micellar Makyaj Temizleme Suyu Blog

simple micellar makyaj temizleme suyu kullananlar, simple makyaj temizleme suyu yorumlar, simple micellar makyaj temizleme suyu yorum, simple makyaj temizleme suyu yorumları,

Yepyeni bir ürün deneyimi ile Salı sabahından hepinize merhaba!

Micellar su için sizlere Simple deneyimi ile geldim. Bildiğiniz üzere Simple ürünleri artık Türkiye’de. Birçok blogger deniyor. Eminim denk gelmişsinizdir. Bugün kullanmak isteyenler için güzel bir blog yazısı oluşturmak istedim. Simple micellar makyaj temizleme suyu blog yazısı arayanlar doğru yerde. Haydi başlayalım.

Arkadaşlar bu ürün kokusuz. Tazecik bir micellar su. Günlük makyaj temizlemek için kullanılabilecek bir ürün. Şahsen benim cildimde parfüm içeren, sırf güzel koksun diye eklenen sabun vb. şeyler sivilce çıkarıyor. Sonra dayanamayıp o sivilceleri sıkıyorum ve uzun süre yüzümde izler ile geziyorum. Bu nedenle makyaj temizleme sularında parfüm vb. olmaması çok önemli. Her zaman dikkat ederim. Simple micellar makyaj temizleme suyunu da bu nedenle denemek istemiştim.

Simple micellar makyaj temizleme suyu içeriği 

Yukarıda da bahsettiğim üzere ürünün içerisinde alkol, paraben, sabun ve parfüm bulunmuyor. Özellikle hassas bir cilde sahipseniz denemenizi tavsiye ederim.

Simple micellar makyaj temizleme suyu fiyatı nedir?

Şuan Gratis sitesinde 46 TL’ye satılıyor. Bu bahsettiğim fiyat 400 ml boyutunda olan ürün. Simple micellar makyaj temizleme suyu 400 ml kullananlar ürünün ne kadar bol olduğunu ve uzun süre gittiğini biliyordur. Pamuğa çok dökmek zorunda olmadan kullanabiliyorsunuz. Bu da bir micel su için artı özellik.

Simple makyaj temizleme suyu yorumları

Her zaman olduğu gibi önce ürünü kullanıp sonra yorumları inceledim. Herkes benle aynı fikirde mi hep merak ederim. 🙂 Simple makyaj temizleme suyu yorumlar iyiydi. Ancak bazı arkadaşlar maskarayı hiç iyi çıkarmadığı söylemiş. Aslında bunun için ayrı bir ürün var. Simple water boost micellar makyaj temizleme suyu. Eğer yeşil şişeli ürünün maskaranızı yeterince iyi temizlemediğini düşünüyorsanız. Bu ürünü deneyin. Mavi şişeli olan.

Simple micellar makyaj temizleme suyu süslü yorumları da iyiydi. Herkes ovalamadan makyajı çıkarmasından oldukça memnun olduğunu dile getirmiş.  Peki siz simple micellar su hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hangi micel su ürünlerini kullanıyorsunuz? Aşağıda yoruma yazabilir ya da Instagram postunda görüşlerini belirtebilirsin.

Instagram adresi: bugulumakyaj

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı