Bakım Önerileri

Benri Güneş Kremi Değerlendirmesi – Benri Ürünleri Yorum

benri güneş kremi yorum, benri güneş kremi yorum, benri güneş kremi gratis, benri güneş kremi içeriği, benri güneş kremi blog, benri güneş kremi ne kadar? Soruların hepsi içerikte!

Benri güneş kremi ile bugün ki konuyu açıyorum Buğulu Kadınlar!

Benri bundan bir süre öncesine kadar hiç kullanmadığım bir marka idi ama güneş kremi ile kullanıma başladım. Sizlerle deneyimlerimiz paylaşmak istedim. Birçok kişi benri güneş kremi yorumları’nı merak ediyor. Ben ürünü Gratis’ten 27 TL’ye satın aldım. İndirim zamanıydı. Sanırım şuan büyük bayram indirimi olduğu için hala aynı fiyattadır.

Benri güneş kreminin 30 ve 50 faktörlük çeşitleri var. Ben beyaz tenli olduğum ve ilk süreçte kırmızı olduğumdan 50 faktörlük olanı tercih ettim. Garnier’dan sonra uygun markalı bu ürüne şans vermek istedim. Ürünün ambalajı da çok güzel. Ben güneş kremlerinin kapaklarını hep kaybederim. Benri güneş kremi kendinden kapaklı 🙂 Çevirerek direkt kapatabiliyorsunuz. Açıkçası buna bayıldım diyebilirim.

Bunun dışında benim gibi değil de daha bronzlaşmaktan yana iseniz benri bronzlaştırıcı krem tercih edebilirsiniz. Zaten ben 50 faktör kullanmama rağmen bende bikini izi yaptı düşünün! Üstelik kızarmadan oldu bu. Bu nedenle benri güneş kremi kullananlar furyasında artık bende varım. Ürünün kokusu standart bir güneş kremi kokusu.

Bu arada sitede ürün benri güneş koruyucu losyon olarak geçiyor. Benim gratis benri güneş kremi yorumlarım bu kadar. Bu markanın benri bronzlaştırıcıhindistan cevizi yağı da bulunuyor ancak onu henüz denemedim. Deneyenler var ise yorumlarda buluşalım derim 🙂

Sevgiler

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı