Bakım Önerileri

Doğal Ambar Şampuan ve Saç Kremi Yorumlarım

doğal ambar şampuan yorumları, doğal ambar saç kremi yorumları, doğal ambar şampuan kullananlar,

Merhaba sevgili Buğulu Makyaj Okurları!

Bugün sizlere saçlarıma çok iyi gelen, açar açmaz beni kokusu ile büyüleyen ve doğal yapısı ile favorim olan bir marka ile tanıştırmak istiyorum. Doğal Ambar ürünleri ile daha önce tanışmadıysanız mutlaka denemenizi öneririm. Ben ne yazık ki fazla kuru saçlara sahibim. Bu nedenle saçlarıma yeterli nemi vermediğimde kuru ve bakımsız görünüyorlar. Eğer sizde böyle problemler yaşıyorsanız çok doğru bir blog yayını okuyorsunuz demektir. 🙂

Doğal ambar şampuan yorumlarım

Doğal Ambar şampuan ürünü ile yaklaşık 1 ay önce tanıştım. İçeriğinin tamamen doğal olması bende merak uyandırdı ve denemek istedim. Bu özel şampuanın içerisinde Pancar kökü ekstresi, Ardıç meyvesi ekstresi, Zencefil ekstresi, Kekik ekstresi, Çörekotu ekstresi, Zerdeçal ekstresi, Rezene ekstresi, Hidrolize mısır nişastası, Anason ekstresi, Sinameki ekstresi ve Karanfil ekstresi bulunuyor.

O zaman biraz da bu güzel şampuanda bulunmayanlardan bahsedelim. D&A Dengeleyici ve Yapılandırıcı Şampuan içerisinde LS, SLES, paraben, formaldehit, renklendirici ve silikon bulunmuyor. İçerik, zararlı kimyasallardan uzak, saçları besleyici nitelikte olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Doğal Ambar şampuan ve saç kremi ürünlerim kargo ile bana ulaştığında hemen açtım ve öyle güzel bir koku yayıldı ki etrafa. Sanki doğanın içerisindeyim gibi hissettim. Bu nedenle doğal ambar şampuan yorumlarım son derece olumlu. Tabii kargoyu her zaman olduğu gibi benden önce Karamel Hanım inceledi 🙂

Doğal ambar şampuan kullananlar

Doğal ambar şampuan kullananlar bilirler. Bu ürün yoğun bir köpürme ve arınma imkanı sağlıyor. Eğer boyalı, ısıl işlem görmüş, kırılmaya yatkın saçlarınız var ise Doğal Ambar saç kremi ile birlikte kullanmanız daha yararlı olacaktır. Ürün kadınlara özgü bir ürün değil. Erkekler de kullanabiliyor. Duşta kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlıyor. Üstelik çıkınca saçlarınızı açmak için ekstra bir ürün kullanmanıza gerek kalmıyor.

Her zaman ki ürünü kullananlar benim gibi düşünüyor mu? Memnun kalınmış mı? diye biraz yorum da okudum. Doğal ambar saç kremi yorumlarına baktım. Herkes ürünlerden son derece memnun.

Özellikle kremin saçları yumuşatması çok beğenilmiş.

Peki siz daha önce Doğal ambar ürünlerini kullandınız mı? Kullananlar aşağıya yorum bırakabilir. Böylece ürün satın almak isteyen ve araştırma yapan herkes bilgi sahibi olur. Bir başka blog yayınında görüşmek üzere. Hepinize Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı