Bakım Önerileri

Kuru Ciltler İçin Zeytinyağlı Duş Jeli Tercihi

Zeytinyağlı duş jeli faydaları, Duru zeytinyağlı duş jeli, Duru naturel olive zeytinyağlı duş jeli kullananlar...

Duru zeytinyağlı duş jeli hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum. Benim kuruya yakın olmasına rağmen karma bir cildim var. Fakat bacaklarım o kadar kuru ki. Hatta kışın pul pul dökülüyor derim o derece. Bu nedenle duş jeli seçimi benim için önemliydi. Kuruyan bacaklarımı sürekli kremle nemlendirmeme rağmen birkaç saat sonra yine aynı kuru görünüme kavuşuyordu. Bunda hiç su içmememin etkisi büyük galiba bayanlar. Buradan da konuya girmeden mutlaka “su için” önerisi yapmak isterim 🙂

Duru, le petit marseillais, palmolive gibi birçok duş jeli denedim bugüne dek. Ancak son 6 aydır Duru naturel olive zeytinyağlı ve papatya özlü duş jelini kullanıyorum. İçeriğinde zeytinyağı olması tenimi aşırı yumuşak yaptı ve bu gerçekten hoşuma gitti. Üstelik kokusu da çok güzel ve doğal. Taze bir duş hissi veriyor. Aradan belirli bir süre geçtikten sonra bu ürünün hanımeli özlü bir çeşitinin olduğunu fark ettim. O da zeytinyağlı yalnızca içinde papatya yerine hanımeli özü var.

Kuru ciltler için banyoda sabun mu duş jeli mi karşılaştırmasına girmiyorum bile. Çünkü sabun vücudu gerçekten bir süre sonra kurutabiliyor. En azından ben böyle gördüm. Ancak herhangi bir ürünü kullanan ve memnun kalan varsa lütfen yorumlarda bize yazdın bizler de bilgi sahibi olalım 🙂

Duru Naturel olive duş jeli trendyolda indirime giriyor. ikili paketler 19.90 TL’den satışa sunuluyor. Ben genelde indirimleri takip edip 2li 2li alıyorum. Malum duş jelleri çabuk bitiyor. Özellikle yaz aylarında. N11’de ise 17.99’a kadar düşüyor ara ara.

Fakat vücudum kuru değil. Gerçekten hoş kokan bir duş jeli önerin var mı? derseniz. Le petit marseillais dağ çileği duş jeli önerebilirim. İnanılmaz güzel kokuyor. Banyoyu keyifli hale getiriyor.

Siz hangi duş jeli ürünlerini kullanıyorsunuz buğulu kadınlar? Yorumlarda buluşalım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı