Makyaj

So Fly Poff Poff Makyaj Süngeri Yorumlarım ve Kullananlar

So fly poff poff makyaj süngeri yorum, So fly poff poff makyaj süngeri kullananlar, sebile ölmez poff poff makyaj süngeri yorumları, So fly poff poff makyaj süngeri nasıl kullanılır,

Merhaba değerli Buğulu Makyaj okurları;

Bugün sizlere Sevgili Sebile Ölmez’in kozmetik markası olan So Fly’ın muhteşem poff poff makyaj süngeri ürününden bahsedeceğim. Sanırım birçoğunuz bu ürünü Youtuber arkadaşlarda gördünüz. Ürün çekmeyen özelliğiyle dikkatleri üzerine çeken So fly poff poff makyaj süngeri yorumlarımı merak edenler ve So fly poff poff makyaj süngeri kullananlar için araştırma yapanlar buraya!

So Fly Poff Poff Makyaj Süngeri Yorumlarım

Birkaç gün önce So Fly ailesinden aldığım kargo beni heyecanlandırdı. Çünkü bende sizler gibi ürün gerçekten fondöten çekmiyor mu? ve bahsedildiği kadar yumuşak mı? diye oldukça merak ediyordum. Şunu söyleyebilirim ki ürün gerçekten hiç fondöten çekmiyor. Ayrıca o kadar yumuşak ki… Stres topu gibi elimden düşüremiyorum neredeyse 🙂 So fly poff poff makyaj süngerini toz, likit ve krem yapıda tüm ürünler için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yalnızca toz ürünler için süngeri ıslatmadan kullanmanız gerekiyor.

Sünger ıslatıldığında biraz daha büyüyor ve daha da yumuşacık hale geliyor. Böylece özellikle fondöten sürerken çok rahat ediyorsunuz. Poff poff süngerin ultra sıkı gözenekleri var. Böylece nemli kullanımda emilimini minimumda tutarak ürününüzü en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor. Sadece bu nedenle bile benim So fly poff poff makyaj süngeri yorumlarım son derece olumlu.

So Fly Poff Poff Makyaj Süngeri Kullananlar

So fly poff poff makyaj süngeri kullananlar içerisinden biri olarak süngerin yüzde iz bırakmadığını da belirtmek isterim. Bundan önce kullandığım birçok beauty blender tampon hareketler ile uygulama yaparken yüzümde sünger izi bırakıyordu. So Fly poff poff sponge makyaj süngerinde böyle bir sorun yaşamadım. Fondöten artık daha kısa sürede cildimle bütünleşiyor ve bu bence harika bir şey.

Süngerin ince tarafı ile gözaltı burun kenarı gibi dar alanlara uygulama yaparken aynı zamanda baking, kontur ve aydınlatma için de kullanabiliyorsunuz. Tombul tarafı ile de hızlıca tüm yüzünüze uygulama yapabilirsiniz. Artık dışarıda makyaj süngerlerine tonlarca para vermenize gerek yok. Çünkü bu ürün uzun süre konforla kullanabileceğiniz, ihtiyacı fazlasıyla karşılayan uygun fiyatlı bir ürün.

So Fly Poff Poff Makyaj Süngeri Nasıl Kullanılır?

Hemen size ürünün kullanış bilgilerini de So Fly önerileriyle aşağıda iletiyorum.

  • 1. Süngeri musluk suyunun altında önce sıkıp, daha sonra bırakarak iyice şişmesini sağlayın.
    2. En iyi sonuç için son kez suyunu sıkıp kuru havluyla fazla suyu alın.
    3. Nemli olarak makyaj bazı, fondöten, allık, aydınlatıcı gibi tüm krem ve likit ürünleri bas çek yöntemi ile sürebilirsiniz. Süngeri kuru olarak kullandığınızda ise tüm toz ve preslenmiş ürünleri uygulayabilirsiniz.
    4. Süngerinizi hijyen açısından her kullanımdan sonra uygun bir temizleyici ile yıkayın.

So Fly poff poff makyaj süngerini satın almak ve diğer ürünleri incelemek için soflycosmetics.com/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sevgili Sebile Ölmez yıllar önce kurduğu Youtube kanalı ile bizlere ilham verirken artık muhteşem ürünleriyle profesyonel ürünlere ulaşabilmemizi sağlıyor. Yarattığı markayı destekliyor ve daha da ileriye gideceğine gönülden inanıyorum.

Peki sizler daha önce bu ürünü kullandınız mı? So fly poff poff makyaj süngeri yorumlarınız nasıl? Aranızda So fly poff poff makyaj süngeri kullananlar var ise aşağıya yorum yazabilirler. Böylece herkes bilgi sahibi olur.

Bir sonraki blog yazısında sizlere So Fly pudra fırçası hakkında da deneyimlerimi sunuyor olacağım. Görüşmek üzere. Sevgiler..

 

 

 

 

İçerik Hk: So fly poff poff makyaj süngeri yorum, So fly poff poff makyaj süngeri kullananlar, sebile ölmez poff poff makyaj süngeri yorumları,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı