Bakım Önerileri

L’Occitane Overnight Reset Serum ve Immortelle Reset Essence

Overnight reset serum kullananlar, overnight reset serum l'occitane, l'occitane overnight reset serum süslü, l'occitane overnight reset serum yorumlar, l'occitane immortelle reset serum kullananlar,

Merhaba Sevgili Buğulu Makyaj Okurları;

Bugün sizlerle içeriği ve etkisi çokça merak edilen bir ürün deneyimi paylaşacağım. Son dönemde bir gecede yenilenme sağlayan L’Occitane Overnight Reset Serum için birçok detay merak konusu. Ürünü deneyimleyen biri olarak araştırma sağlayanlara özel detaylı bir blog yayını oluşturmak istedim. Hadi başlayalım!

Doğadan Gelen İçeriklerle Güçlendirilmiş Üstün Yaşlanma Karşıtı Bakım

L’Occitane Overnight Reset Serum Kullananlar

Overnight Reset Serum kullananlar içerisinden biriyim. Bu ürün orta boyda içerisinde sarı minik tanecikleri bulunan bir ürün. Her yaş ve cilt tipi için uygun. Cildi gerçekten bir gecede etkili olarak nemlendiriyor. Ben akşamları temiz cildime uyguluyorum. Kuru ağırlıklı karma bir cilde sahibim ve nemlendirme etkisine gerçekten bayılıyorum. Tek kullanımda bile farkı görüyorsunuz. Sabaha daha yumuşak ve parlak bir ciltle uyanmanızı sağlıyor. Serum içerisindeki sarı tanecikler masaj hareketleri ile yumuşayarak cilde dağılıyor. Aynı zamanda ürün içerisinde organik ölmez otu esansı bulunuyor. Ölmez otunun cilde büyük faydaları var. Sıkılık sağlarken ince kırışıklıkların giderilmesinde de büyük rol oynuyor.

Benim l’occitane overnight reset serum yorumlarım son derece olumlu. Kuru cildim artık çok daha parlak görünüyor. Aynı zamanda yumuşacık oluyor. Böyle olunca makyaj da cildimle kısa sürede bütünleşiyor ve ten ürünleri gün içerisinde matlaşıp pul pul görünmüyor. Kuru ciltler ne demek istediğimi çok iyi anladı şuanda 🙂

Gelelim markanın diğer bir ürününe. Immortel Reset Triphase Essence…

L’Occitane Immortelle Reset Triphase Essence

Bu ürün aslında yukarıda bahsetmiş olduğum serum ile destekleyici özelliklere sahip. Ben bu tarz püskürtmeli şişelere sahip cilt bakım ürünlerini severek kullanıyorum. Çok pratik oluyorlar. Immortel reset triphase essence ürününün içerisinde ölmez otu çiçeği esansiyel yağı ve dişotu özü bulunuyor. Cilde doğal bir ışıltı katma konusunda son derece iyi. Şişeyi çalkalayarak içeriğin birbiri ile karışmasını sağlıyorsunuz. Ardından yüzünüze gözlerinizi kapatarak en az 3 kere olacak şekilde sıkıyorsunuz. Cildinizin ferahladığını direkt olarak hissedebiliyorsunuz. Şişesi son derece büyük. Bir şişe sizlere uzunca süre kullanım imkanı yaratıyor. Serum ile birlikte kullanıldığında etkiyi çok daha kısa sürede görmeye başlıyorsunuz. Cildi dengeliyor ve güçlendiriyor.

Özel günlerde L’Occitane markasının güzel indirimleri bulunuyor. Hatta sizlere Anneler Günü içinde ayrı bir içerikte tüm indirimli ürünlerden söz etmiştim. Okumayanlar linke tıklayarak göz atabilirler. Şuanda da yeni bir hediye kampanyası mevcut, 250TL ve üzeri alışverişe Cherry Bakım Seti hediye ediyorlar. Bahsettiğim cilt bakım seti için de web sitesini inceleyebilir ve takipte kalarak indirimli alışverişler yapabilirsiniz.

L’Occitane Immortelle Divine Krem

Cildinizin eskisi kadar sıkı olmadığını düşünüyorsanız ve hem cildi canlandıracak hem de sıkılığa destek olacak bir ürün arayışında iseniz Immortelle Divine krem ürününe bir bakabilirsiniz. Benim yapısını ve aynı zamanda kokusunu çok beğendiğim bir krem. Yüzde yapışkan his bırakmıyor. Kolay emiliyor ve parlaklık veriyor. Akşam rutinlerimin son zamanlardaki vazgeçilmezi bu 3’lü set aslında 🙂 Çünkü hem bakım yapıyorum hem de cildime kattığı ışıltıyı çok beğeniyorum.

Benim ürün deneyim sürecim bu şekilde. Eğer ürünler hakkında sorularınız bulunuyorsa aşağıya Instagram adresimin linkini ekliyorum. Oradan sorularınızı bana iletebilirsiniz.

Instagram: @bugulumakyaj

Bir sonraki blog içeriğinde görüşmek dileğiyle.
Hepinize Sevgiler.

İçerik Hk: loccitane immortelle divine krem kullananlar, l’occitane ölmez otu kremi kullananlar,  l’occitane immortelle aydınlatıcı nemlendirici krem, Overnight reset serum kullananlar, overnight reset serum l’occitane, l’occitane overnight reset serum süslü, l’occitane overnight reset serum yorumlar, l’occitane immortelle reset serum kullananlar, Immortelle Reset Essence yorum, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı