Bakım ÖnerileriSağlıklı Yaşam

Shedia Active Care Anti Selülit Kremi Yorumları ve Kullananlar

Sheida selülit kremi yorumları, Sheida anti selülit krem kullananlar, Sheida active care selülit kremi yorum,

Merhaba Sevgili Buğulu Makyaj okurları;

Bugün sizlere yakın çevremde bulunan kişilerin kullandığı ve benimde merak ederek denediğim bir üründen bahsetmek istiyorum. Selülit, her kadının rahatsızlık duyduğu bir konu. Üstelik çoğu zaman özgüveni kaybetmeye, etek ya da elbise giymekten vazgeçmeye kadar uzanan ciddi bir mesele. Eğer ailenizde selülit problemi bulunuyorsa kesinlikle oluşmaması adına daha erken hareket etmek gerekiyor.

Çevremde birçok kişi genetik faktörler nedeni ile erken yaşta selülit ile karşılaşıyor. Ben bu sorunu yaşamıyorum fakat oluşmaması adına mutlaka destekleyici ürünler uyguluyorum. Bugün selülitleri azaltmak isteyenler için sıkılaşma destekli güzel bir öneri ile geldim. Daha önce Sheida Active Care Anti Selülit Kremi kullanan var mı?

Sheida selülit kremi yorumlarım

Ben Sheida selülit kremi ile tavsiye üzerine tanıştım. Yukarıda bahsettiğim gibi genetik faktörler ile selülit sorunu yaşayan bir arkadaşım önermişti. Düzenli kullanım ile gerçekten etkisini görüyorsunuz. Cildinize hızla nüfuz ederek sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Kremin içerisinde kafein de bulunuyor. Bilindiği üzere kafein selülit görünümünü azaltmada büyük rol oynuyor.  Biyoteknolojik yöntemlerle elde edilmiş bitkisel özler sayesinde cildinizde sıkılaştırıcı etkiyi sizde hissediyorsunuz. Benim selülit problemim yok fakat ileride oluşmaması için 2 haftada 1 kez bu ürünü kullanıyorum. Siz de deneyebilirsiniz.

Sheida anti selülit krem kullananlar

Sheida anti selülit kremi kullananlar içinden biri olarak hem boyutu hem fiyatı hem de etkisini gözlemlediğimde tam bir performans ürünü olarak değerlendiriyorum. 250 ML ürünün fiyatı şuan web sitesinde 82,50 TL. Diğer selülit kremlerine oranla son derece uygun. Pompalı şişesi ile kolayca uygulayabiliyorsunuz.

Peki Sheida Active Care Anti Selülit Kremi nasıl kullanılıyor?

Bir miktar ürünü elinize alıp masaj yapar gibi kolayca uygulayabilirsiniz. Tabii masaj süresini uzatmak çok daha yararlı oluyor. Sıkılaştırma ve toparlama için duşta at kılı fırça kullanın ve duş sonrası Sheida selülit kremini sürerek bölgeye masaj yapın. Bu şekilde etkiyi çok daha iyi görüyorsunuz.

Bir blog içeriğinin daha sonuna geldik. Ürün hakkında sorularınız bulunuyorsa Instagram üzerinden bana ulaşabilirsiniz.  Eğer hala beni Instagram üzerinden takip etmiyorsanız aşağıya link bırakıyorum. 🙂

Instagram: bugulumakyaj

Hepinize Sevgiler,

 

İçerik Hk: Sheida selülit kremi yorumları, Sheida anti selülit krem kullananlar, Sheida active care selülit kremi yorum,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı