Bakım Önerileri

Neutrogena El Kremi ve Yüz Maskeleri İle Etkili Bakım!

Neutrogena kırışıklık karşıtı maske, neutrogena el kremi, neutrogena ayak maskesi,

Merhaba değerli okurlarım;

Bugün sizlere kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için evde kaldığımız bu zamanlarda etkili bakım yapabileceğiniz ürünler ile geldim. Bildiğiniz üzere Neutrogena el kremleri yoğun çatlaklar için muhteşem bir içeriğe sahip. Bu dönemde bende ellerimi sıklıkla yıkadığım için çatlamalar oluştu ve ellerim acımaya başladı. Hemen Neutrogena el kremimi kullanmaya başladım. Eğer sizler de hassas cilde sahipseniz ve elleriniz hemen çatlayarak kanamaya ya da acımaya başlıyorsa mutlaka tavsiye ederim.

Evde olduğum zamanlarda yapmaktan en hoşlandığım şeylerden biri de cilt bakımı. Kağıt maskeler de gerek uygulama kolaylığı gerekse etkisi açısından en sevdiğim ürünlerin başında geliyor. Bugün sizlere çok iyi kağıt maske önerilerim de var. Bunlardan biri Neutrogena Kırışıklık Karşıtı Gençlik Maskesi.

Neutrogena Kırışıklı Karşıtı Maske –  Hidrojel Gençlik Maskesi Yorumlarım

Fotoğraftaki mor renkli üründür. Bu maskeden evde sanırım 7-8 tane var. Çok severek kullanıyorum. Ne yazık ki dudak kenarlarımda kırışıklıklar var ve bu maske ile onlarda iyileşme gördüm. Bu nedenle haftalık cilt bakımı rutinime ekledim. Cildimi makyajdan arındırdıktan sonra maskeyi yüzüme yerleştiriyorum. 15-30 dakika arası bekletiyorum. Maskeyi çıkardıktan sonra yüzümde kalan ürünü boyun bölgemde dahil olmak üzere masaj yaparak uyguluyorum. Hassas ciltler için uygun bir ürün. Aynı zamanda gözenekleri tıkamaması çok güzel. Eğer sizde ince çizgilerden rahatsız oluyorsanız deneyebilirsiniz. Benim Neutrogena kırışıklık karşıtı maske yorumlarım bu şekilde.

Neutrogena İle Olabilecekleri Keşfedin!

Neutrogena Hidrojel Arındırıcı Maske Yorumlarım

Deneyebileceğiniz diğer bir kağıt maske de detoks etkili hidrojel arındırıcı maske. Fotoğraftaki turkuaz renkli olan üründür.  Daha canlı ve arınmış bir cilt için haftalık bakım rutininize ekleyebileceğiniz bir ürün. Tıpkı diğer maskeler gibi temiz cildinize yerleştirebilir 15-30 dakika arası bekleyerek uygulayabilirsiniz. Yüzünüzü anında yumuşacık yapıyor.

Neutrogena’nın muhteşem el ve ayak maskeleri de var. Eldiven gibi ellerinize ya da ayaklarınıza giyerek hızlı cilt bakımının keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle evde olduğumuz bu dönemler çok iyi gelecektir. Maskeleri ve diğer tüm Neutrogena ürünleri incelemek için www.neutrogena.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir sonraki blog metninde görüşmek üzere. Hepinize Sevgiler 🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı