Bakım Önerileri

Urban Care Saç Köpüğü Deneyimi – Blog

Urban care saç köpüğü kullananlar memnun mu?, Urban care saç köpüğü nasıl kullanılır, Urban care saç köpüğü gratis değerlendirmeleri... Tüm detaylar içerikte!

Merhaba Buğulu Kadınlar!

Konumuz başlıktan da anlaşılacağı üzere urban care saç köpüğü. Bu saç köpüğünü saçlarıma ışıltı attırmak için gittiğim kuaförde keşfettim. Kendilerine bu nedenle sonsuz teşekkürlerimi iletirim 🙂

Urban care yıpranmış saçlar için onarıcı durulanmayan bakım köpüğü, saça ağırlık ve sertlik vermeyen harika bir köpük. Eğer sizde urban care saç köpüğü kullananlar için ve blog yazılarını incelemek için araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Benim kullandığım turuncu renkte olan köpük arkadaşlar. Yıpranmış saçlara özel bir formülü var. Islak saçımı güzelce uyguluyorum ve kurutuyorum. Vanilya milkshake kokusuna sahip bir ürün ve beni en çok cezbeden özelliği ise kullandıktan sonra fön çekince saçta harika bir vanilya kokusu bırakması.

Saçların güzel kokması benim önemli bir kriterim alsında. Isı görünce yanık kokan saçlardan gerçekten nefret ederim. Bu nedenle urban care benim için vazgeçilmez oldu açıkçası.

Urban Care Saç Köpüğü Çeşitleri ve Kullanım Şekilleri

Urban care milkshake saç köpüğü, pembe ve turuncu basınçlı şişelere sahip. Pembe şişenin ismi urban care bukleli saçlara özel elektriklenmeyi önleyen durulanmayan bakım köpüğü. Biliyorsunuz kıvırcık saçlı insanlar saçlarının fazla kabarık olmasından ve hoş bir görünüm elde etmemesinden hep şikayetçidir. Pembe şişeli saç köpüğü bukleleri düzenli hale getirirken elektriklenmeden meydana gelen kabarıklığı ortadan kaldırıyor. Böylece daha canlı ve tabiri caiz ise tertemiz saçlar ortaya çıkarıyor.

Turuncu şişenin ismi, Urban care yıpranmış saçlar için onarıcı durulanmayan bakım köpüğü. Ben düz saçlara sahip olduğum ve saç uçlarımın çabuk kırılması gerekçesi ile bu şişeyi kullanıyorum. Elektriklenmeyi bu ürün de gideriyor. Saça şekil verdikten sonra bir miktar köpüğü elinize sıkıp diplerine yedirirseniz kabarma – elektriklenme ortadan kalkar. Urban düzleştirici köpük kullananlar bu farkı hemen anlayacaktır 😉

Urban care köpük gratis mağazalarında satılıyor. Ancak indirimleri mutlaka takip edin. Çünkü normalde 50 TL gibi bir fiyata sahip. Ama ben bugün Trendyol’dan 23 TL’ye satın aldım. Sizde kaçırmayın derim. Benim urban care köpük yorumlarım bu şekilde. Kullananlar yorumlarda deneyimlerini bizlerle paylaşabilirler.

 

İçerik Detayları Hk:
Urban care saç köpüğü bukle, urban care bukle belirginleştirici köpük kullananlar, urban care saç köpüğü blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı