Bakım Önerileri

Organix coconut milk şampuan kullananlar – Blog ve yorumlar

ogx coconut milk şampuan yorum, organix coconut milk şampuan kullananlar, ogx keratin oil şampuan blog, organix coconut milk şampuan süslü,

Merhaba çok değerli Buğulu Makyaj okurları!

Yeni bir ürün deneyim bloğu ile sizlerleyim. Bugün ki konumuz Organix coconut milk şampuan. Son dönemin çokça konuşulan ve kullanılan trend şampuanı hakkında beraber değerlendirme yapalım istedim. Hem de ürünü almak için araştırma yapanlara yardımcı olmak istiyorum. Ogx coconut milk şampuan yorumları ve kullanıcı deneyimleri ile ilgili blog yazımız başlasın o halde…

Organix coconut milk şampuan kullananlar

Az önce yukarıda da bahsettiğim gibi ogx şampuanları son dönemin çok denenen ürünleri içerisinde. Genel olarak güzel tasarımlı hoş ambalajlı ürünler. Üstelik ürünler oldukça bereketli. Uzun süre kullanılabiliyor. Az bir ürün saçınızı kolayca köpürtmeye yetiyor. Ben organix keratin oil şampuanı denedim arkadaşlar. Kendisi kırılma karşıtı bir ürün. Saçlarıma her zaman yüksek ısı uygulamıyor olsam da uçlarının o kırık görüntüye kavuşmaması için genellikle keratinli ürünleri tercih ediyorum. Ogx kırılma karşıtı keratin oil şampuan kullananlar için birçok arama yapılmış. Çok yoğun ısı uygulama yapmadığım için kırılma karşıtı özellik için bir yorum yapamayacağım maalesef.

Ogx keratin oil şampuan yorumlarıma gelecek olursak;

Ürünü genel olarak sevdim. İlk başladığımda saçlarımı biraz sertleştirdi. Ancak kullanmaya devam edince saçlarım eski yumuşaklığına kavuştu. Hali hazırda duştan sonra kabaran ve beni binbir işkence ile düzleştiriciye mahkum eden saçlarıma sakinlik verdi diyebilirim. Küçük saçlarım bazen düzleştirici ile bile yatışmıyordu. Ancak daha sakin saçlara sahip oldum. Bu benim için ürünün en iyi etkilerinden biri.

Gelelim diğer bir hususa, benim saçlarım ince telli ve oldukça seyrek. Bu nedenle dolgun göstermek adına düzenli olarak örüp açarım ya da kalın maşa uygularım. Organix coconut milk şampuan saçlarımı dolgunlaştırdı. Tabii öyle inanılmaz diyebileceğiniz büyük bir etki yok. Herhangi bir şampuanın bunu sağlayabileceğini de düşünmüyorum. Ancak gözle görülür bir fark oluştu. Eskisi gibi fön ile kurutup düzleştirici uygulayınca diplerine yapışık saçlara sahip değilim. Daha fön etkisi veren bir çözüm sundu diyebilirim.

Ogx coconut milk şampuan kullananlar için süslü yorumlarını da inceledim. Her saç yapısı farklı olduğu için ürünü beğenen de var beğenmeyenler de. Ancak ben ince telli seyrek saçlı biri olarak ürünü gerçekten sevdim. Kremini de kullanmak isterdim ancak saç kremleri benim saçlarımı hemen yağlandırıyor. Bu nedenle tercihimi denememekten yana kullandım.

Peki ürünün kokusu nasıl?

Şampuanın kokusu çok güzel. Özellikle duştan sonra saçlarımı ördüğümde ve ertesi gün açtığımda harika bir koku yayılıyor etrafa. Sakızı andıran bir koku.

Benim Organix coconut milk şampuan blog değerlendirmem bu şekilde. Aranızda ürünü kullanan, ogx şampuan için düşüncelerini ifade etmek isteyenler olursa aşağıya yorum bırakabilir.

Hepinize sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı