Moda

Leathify Kişiye Özel Ürünler ve Figür Mum Çeşitleri

leathify deri cüzdan yorum, leathify figür mum yorumları, kişiye özel şapka modelleri, leathify ürünleri kullananlar,

Merhaba Buğulu Makyaj Okurları;

Bugün sizlere kişiye özel ürünler tasarlayan harika bir markadan bahsetmeye geldim. Özellikle figürlü mumlarına hayranlık duyduğum Leathify, çok güzel hediyelik ürünlere sahip. Sevgililer gününün yaklaştığı bu dönemde sizlere öneri olması adına birkaç üründen söz edeceğim. Hadi başlayalım!

Leathify Deri Cüzdan Yorumlarım

Leathify, %100 deri mükemmel cüzdanlar üretiyor. Bu sevgililer gününde eşinize, sevgilinize ya da sevdiklerinize armağan etmek için harika bir hediye alternatifi diye düşünüyorum. Deri cüzdan üzerine istediğiniz bir yazıyı yazdırabiliyorsunuz. Hatta yazı tipini de belirleyebilmek mümkün. Çanta, cüzdan gibi ürünleri her zaman  stilin bütünleştiği ürünler olarak görürüm. Bu nedenle Leathify ürünlerini çok beğendiğimi belirtmek isterim. Deri cüzdan modelleri içerisinde farklı tasarımlar da mevcut. İncelemeniz için link bıraktım.

Kişiye Özel Şapka Modelleri

Şapka, her dönemin en sevilen aksesuarı! Peki bu aksesuarı özelleştirmeye ne dersiniz? Leathify cırt cırtlı şapkaları ile istediğiniz bir baskı ya da logoyu kullanabilmenizi sağlıyor. Böylece tek şapka ile birden farklı görünüme kavuşabiliyorsunuz. Takım logosu, sevdiğiniz bir görsel ya da farklı görüntüleri site içinde yükleyerek kolayca sipariş verebiliyorsunuz.

Dekoratif Figür Mumlar

Gelelim en sevdiğim yere.. Mumlara duyduğum ilgiyi artık hepiniz biliyorsunuz.  Evin her köşesinde kokulu mumlarım var. Ama Leathify ürünlerine sadece mum demek yetersiz olur sanırım. At figürlü, aslan figürlü ve daha birçok farklı dekoratif mum çeşitleri bulunuyor. Salonunuzda, banyonuzda son derece şık duruyorlar. Parlak ve mat seçenekleri de mevcut.

Sizde leathify.com web adresini ziyaret ederek ürünleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Ürünler mükemmel kaliteli, kişiye özel şapkalara bayıldım. Yönlendirme için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı