Bakım Önerileri

Bioxcin Biotin Şampuan Deneyimi – Yorumlarım

bioxcin biotin şampuan yorum, bioxcin biotin kullanıcı yorumları, bioxcin biotin şampuan kullananlar,

Merhaba değerli Buğulu Makyaj okurları;

Bugün biraz saç sağlığından bahsetmek istiyorum. Son zamanlarda saçlarım çok dökülmeye başladı ve şampuan değiştirmediğim halde kepeklenme oluştu. Normalde 2 yıldır standart aynı şampuanı kullanıyorum ve saçlarım şampuanı değiştirmediğim sürece asla kepek yapmazdı. Açıkçası oluşan kepekler beni çok rahatsız etti ve şampuanımı değiştirme kararı aldım. Ne kullanabilirim? diye araştırma yaparken bioxcin biotin şampuan ile karşılaştım.

Bu şampuan, Bioxcin markasının Aqua Termal serisinin yeni ürünü. Kepek, yoğun kepek ve hassasiyet problemlerinin önüne geçmek adına özel formüle sahip.

Bioxcin biotin şampuan yorumlarım

Şampuanı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Saçlarımdaki kepek gerçekten yok oldu. Bu nedenle eğer benim gibi kepek problemiyle baş etmeye çalışıyorsanız mutlaka kullanmanızı öneririm. Bioxcin Biotin Şampuan, düzenli kullanımla saç derisini ve saçları temizliyor. Benim saçlarım kuru olduğu için nemlendirme özelliği de oldukça hoşuma gitti.

Biotin vücut için önemli bir gereksinim imiş. Bioxcin şampuan ile bunu çok iyi anladım. Çünkü saçlarımın daha güçlü ve nemli olduğunu hissediyorum. Biotin, yeni saç oluşumu için gerekli sağlıklı ortamı yaratmaya ve saç köklerini güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Bioxcin biotin şampuan kullananlar

Bioxcin biotin şampuan kullananlar benim gibi üründen oldukça memnun. Yalnızca şampuanın boyutu biraz küçük. Kısa sürede biter diye üzülüyorum 🙂 Ama kesinlikle tekrar satın alacağım ürünler içerisine eklendi. Kokusuna da bayıldım. Her zaman ki gibi dış ambalajına da yorum yapmak isterim. Çünkü ürünlerin ambalajlarına gerçekten önem veriyorum. Bioxcin biotin şampuan mavi ama şeffaf yapılı bir şişe içerisinde. Üstelik pratik kapaklı. Dilediğiniz zaman hemen kapatabiliyor ve duş esnasından içine su gelmesini önleyebiliyorsunuz.

Bioxcin biotin şampuan dermatolojik olarak test edilmiş bir ürün. Parfümden kaynaklı alarjenleri içermiyor. En önemlisi de paraben içermiyor. Yani gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz canlarım.

Aranızda Bioxcin biotin şampuan deneyen var mı? Ürünü deneyenleri bioxcin biotin kullanıcı yorumları olarak aşağıya alalım o halde 🙂 Bir başka blog yazısında daha görüşmek üzere. Sevgiler,

3 Yorum

  1. bende yeni kullanmaya başladım. hap ve şampuanı ikili olarak aldım, saç derim çok hassas seboreik dermatitim var, biotin termal su ve piroctane olamine olduğu için kullanmak istedim 3. günüm biraz kaşıntı yaptı gibi, kokusu hindistan cevizini andırıyor değilmi?

      1. hiçbir işe yaramadı çağlar, 1 ay kullandım bıraktım cevaplamak için yazıyorum sırf. buda hüsran buda çöp, buna verdiğim parada gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı