Bakım Önerileri

Cosrx Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Ampoule ve Light Fit Real Water Toner to Cream Deneyimi

Cosrx dolgunlaştırıcı nem ampulü yorum, cosrx aydınlatıcı tonik krem yorum, Cosrx dolgunlaştırıcı nem ampulü kullananlar, cosrx aydınlatıcı tonik krem kullananlar,

Merhabalar!

Kore Cilt Bakım ürünlerine olan hayranlığımı artık bilmeyen yok. Özellikle aktif sivilcelerimi yok etmek ve kuru ağırlıklı cildimin nem dengesini korumak için Cosrx markasını uzun zamandır kullanıyorum. Zaten sizlere birçok ürününü de eski blog yazılarımda anlatmıştım. Bugün cilt bakımı sonrasında kullandığım nem ampulü ve aydınlatıcı kremden bahsetmek istiyorum sizlere.

Cosrx Light Fit Real Water Toner to Cream yorumlarım

Tonik ya da krem olarak kullanılabilen bu ürün, cildin nem dengesini sağlıyor. Şişesi bile o kadar güzel ve naturel ki… Sivilce lekelerini zamanla aydınlatıyor. Böylece izleriniz eskisi kadar dikkat çekmiyor. Ben cilt bakımı sonrasında son işlem olarak bu kremi kullanıp yüzüme nem ampulü sürüyorum. Sonrasında uyuyorum. Sabah kadar cildim yumuşacık oluyor. Cosrx aydınlatıcı tonik krem için yorum arıyorsanız ürünün içeriğinin çok temiz ve etkilerinin yüksek olduğunu belirtebilirim. Eğer bir soğutma toniği olarak kullanmak isterseniz ürünü buz dolabında saklayabilirsiniz. Biraz da öne çıkan özelliklerinden bahsedeyim isterseniz.

› İhtiyaca göre özelleşen çok yönlü bakım
› Cildin nem ve su seviyesini arttırma
› Sivilce lekelerini aydınlatma
› Cilde ışıl ışıl bir görünüm kazandırma
› Serbest radikallere karşı koruma

İçinde deniz suyu ile birlikte C ve E vitaminleri var. Bu da cildinizi beslerken nemlendirme sağlıyor. Tüm cilt tipleri kullanabilir. Hemen size ph bilgilerini de iletiyorum. “pH 6.00 ± 1.00″

Cosrx Light Fit Real Water Toner to Cream (aydınlatıcı tonik krem) nasıl kullanılır?

Ürünü tüm yüzünüze eşit miktar uygulayabilirsiniz. Fakat göz ve ağız çevresinden uzak tutmanız gerekiyor. Aktif bileşenlerin etkilerini en üst düzeye çıkartmak için birkaç kat sürebilirsiniz. Aynı zamanda uzun süreli nem hissi istiyorsanız ürünü bir cilt yağı ile birleştirerek uygulayabilirsiniz.

Cosrx aydınlatıcı tonik krem kullananlar

Şöyle bir araştırma yaptığımda Cosrx aydınlatıcı tonik krem kullananlar için büyük bir memnuniyet oranı görüyorum. Açıkçası bende çok memnunum. Cilt temizliğimi yaptıktan sonra severek kullanıyorum. Ürün içerisinde Sodium Hyaluronate de bulunuyor. Bu da doğal nem tutma kapasitesini üst düzeye taşıyor.

Cosrx Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Ampoule yorumlarım

Hyaluronik asit ve pantenol ile zenginleştirilen bu süper nemlendirici ampul ile  kuru cildinize uzun süreli nem kazandırabiliyorsunuz. Cilt temizliği rutinim bittikten sonra son işlem olarak Cosrx dolgunlaştırıcı nem ampülden birkaç damla yüzüme sürüp ellerimle güzelce yayıyorum. Zaten nemi direk hissediyorsunuz. Özellikle cildi pul pul dökülenler var ise mutlaka öneriyorum. Bu ürünün de aşağıda öne çıkan özelliklerini iletiyorum size.

› Yoğun nem ve su takviyesi
› Cildi dolgunlaştırma ve besleme
› Pul pul dökülmeyi önleme

Ürün damla şişesi formunda. Kolayca sürebiliyorsunuz. Üstelik bir cilt ampulüne göre oldukça büyük şişesi var. Uzunca süre yetecektir. Bu ürünü maske olarak da kullanabilirsiniz. Birkaç makyaj pamuğuna ürünü döküp cildinizin çok kuru olanlarına yerleştirebilir ve bekletebilirsiniz.

Cosrx dolgunlaştırıcı nem ampulü kullananlar

Bu ürünü kullanan kuru ciltliler o kadar memnun ki! Buna bende dahilim. Alnım ve göz çevremde büyük kuruluklar vardı. Fakat bu ürünü düzenli kullandığımdan beri kuruluk hissi azaldı. Viskoz formülü, sonbahar ve kış aylarında dahi nemlendirilmiş bir cilt elde etmenize yardımcı oluyor. Cosrx Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Ampoule içerisinde B5 vitamini (pantenol) ve üç tip hyaluronik asitte bulunuyor. Tüm bu nedenlerle benim Cosrx dolgunlaştırıcı nem ampulü yorumlarım son derece olumlu.

Peki sizin Cosrx aydınlatıcı tonik krem yorumlarınız nasıl? Aranızda daha önce Cosrx dolgunlaştırıcı nem ampülü kullananlar var mı? Ürün deneyimlerinizi aşağıda yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece ürün hakkında araştırma yapan herkes bilgi sahibi olur. 🙂

Bir sonraki blog içeriğinde görüşmek üzere. Farklı sorularınız olursa Instagram DM üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda Instagram adresimin linkini de ekliyorum.

Sevgiler.

Instagram: bugulumakyaj

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı