Bakım Önerileri

FOREO LUNA mini 3 Deneyimim ve Yorumlarım

FOREO LUNA mini 3 yorum, FOREO LUNA mini 3 kullananlar, FOREO LUNA mini 3 yorumları, FOREO LUNA mini 3 blog,

Merhaba sevgili Buğulu Makyaj okurları;

Bugün sizlere kullanmaya başladığım cilt bakım cihazımdan bahsetmek istiyorum. Biliyorsunuz son dönemde büyük sivilce sorunları yaşamaya başlamıştım. Cildimi yeterince iyi temizleyemediğim için de gözeneklerim kapanmaya devam ediyordu ve bu problemi bir türlü geride bırakamıyordum. Bende cilt bakımı için ayırdığım bütçeyi kendi deneyimim için kullanma kararı aldım ve FOREO LUNA mini 3 ile tanıştım. Ürünü merak edenler, “Etkileri gerçekten doğru mu?” diye araştırma yapanlar için de bu bloğu oluşturmak istedim

FOREO LUNA mini 3 Deneyimim

Her zaman cilt temizliğine önem veren biri oldum. Fakat cilt bakımında elle yapılan uygulama işleminin bu oranda yetersiz kaldığını gördüğümde gerçekten şaşırdım. FOREO LUNA mini 3 cihazı her cilt tipine uygun. Aynı zamanda diğer LUNA’lardan farklı olarak daha kısa sürede  “Glow Boost” moduyla derinlemesine temizlik yapması bu cihazı tercih etmemdeki en büyük sebeplerden biri. Cihazın 12 ayarlanabilir seviyede güç derecesi var. Ben hassas bir cilde sahibim ve genellikle 8 yoğunluğunda kullanıyorum.

FOREO LUNA mini 3 Nasıl Kullanılıyor?

Öncelikle FOREO uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Ardından Bluetooth ile FOREO LUNA mini 3’ünüzü eşleştiriyorsunuz. Eşleşme sonrası uygulama üzerindeki ayarlar ile kendi titreşim seviyenizi oluşturmanız gerekiyor.

Yüzünüzü hafifçe ıslattıktan sonra temizleyicinizi cihazın üzerine sıkıyorsunuz ve başlat tuşuna tıklıyorsunuz. Cihaz titremeye başladığında dairesel hareketler ile kapanana kadar yüzünüzde gezdirmeniz gerekiyor. Kullanımı bu kadar basit. Cihaz kapandığında su ile durulayıp bir sonraki kullanım için banyonuzda istediğiniz bir alana kaldırabilirsiniz.

*Yüzünüzde hangi alanlarda uygulama yapmanız gerektiği konusunda uygulama sizi yönlendiriyor.

FOREO LUNA mini 3 Özellikleri

LUNA mini 3 hassas bir bakım sağlıyor. Ürünün silikon fırça kısmı yumuşacık. Kesinlikle yüzünüzü rahatsız etmiyor. Kir, makyaj kalıntısı ve pürüzlü kısımları 60 saniyede yok ediyor. %100 su geçirmez özelliğe sahip. Bu nedenle duşta bile kullanıyorum. Sıcak su ile gözenekler açıldığı için duşta kullanmak daha büyük etkiler elde etmemi sağladı. Burun kenarlarımda bulunan siyah noktaları dahi güzelce temizliyor. Ben hem akşam hem de sabah olmak üzere günde 2 kez kullanıyorum.

FOREO LUNA mini 3

Biliyorsunuz FOREO LUNA ürünlerinin birçok muadili var. Ancak FOREO’nun silikon kısmı ultra hijyenik özelliğe sahip. Çevremde muadil ürünleri kullanıp alerji olan ya da daha büyük sivilce sorunları yaşayan birçok kişiye rastladım. Nazik bakım yapan ultra hijyenik silikon, bakteri birikmesine karşı dayanıklı ve bu da naylon kıllı yüz fırçalarından 35 kat daha hijyenik olmasını sağlıyor. Ürünü kullanmadan önce benim de kafamda soru işaretleri bulunuyordu. Ama bu kadar pratik ve etkili olduğunu gördüğümde daha önce kullanmadığım için pişman oldum doğrusu.

LUNA mini 3 yüzünüzde kolayca hareket ettirmek ve yanınızda taşımak için oldukça pratik. Hafif bir ürün. Üstelik uygulama üzerinden kendi temizleme modunuzu oluşturduğunuzda sonraki kullanımlar için tekrar telefona ihtiyaç duymuyorsunuz. Cihazın arkasındaki tuşa basarak manuel modda da kullanabilirsiniz. Glow boost moduna geçmek için ise cihazı arkasındaki tuşa basarak açtıktan sonra aynı tuşa çift kez üst üste basarak geçebilirsiniz.

FOREO LUNA mini 3 Yorumlarım

Kuru – karma cilde sahip biri olarak cildimdeki değişimleri kısa sürede fark etmeye başladım. Ürünü araştıranlar için belirtmek isterim ki gerçekten övüldüğü kadar var. Özellikle Glow Boost modu kısa sürede ışıltılı ve canlı bir cilt elde etme konusunda muazzam. Fazla zamanınızın olmadığı ancak yüzünüzü canlandırmanız gereken zamanlarda 30 saniyede etkili bir bakım gerçekleştirebiliyorsunuz. T-sonic titreşimler ile yüzünüz hem kirden arınıyor hem de ışıldıyor.

Ürünü kullanmadan önce daha önce deneyen birinin yorumunu okumuştum. Yüzünüzü elinizle temizlemek, dişlerinizi ellerinizle fırçalamak ile aynı şey aslında demişti. Gerçekten doğruymuş. Yüzümdeki değişim, ölü derilerin yok olması ve burun kenarlarımdaki siyah noktaların azalması benim için mucize niteliği taşıyor. Ürünü yağlı ve akne sorunlu ciltlerin daha da seveceğini düşünüyorum.

FOREO LUNA mini 3 Kullananlar

Artık FOREO LUNA mini 3 kullananlardan biri olarak, ürün yorumlarımın son derece olumlu olduğunu belirtebilirim. FOREO artık en iyi arkadaşım oldu. Cildinize 1 yıl içinde ayırdığınız cilt bakımı masrafını FOREO’ya ayırmak çok daha mantıklıymış. Üstelik FOREO her an sizinle. İstediğiniz  – ihtiyaç duyduğunuz zaman pratik şekilde kullanabiliyorsunuz. Ömürlük bir ürün. Birkaç cilt bakımı masrafı yerine kendime ömürlük kullanabileceğim bir cilt bakım ürünü aldığım için avantajlıyım diye düşünüyorum. Kullanmadan önce birçok yorum okudum ve araştırdım. Belki satın almadan önce “Yeterli etki olur mu?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Deneyimlenmeyen her ürün kafada soru işareti yaratıyor. Benim de öyleydi. Bu nedenle ürün deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim.

FOREO LUNA mini 3

 LUNA mini 3 Trendyol’da satılıyor ancak dediğim gibi ürünün fake’leri olduğu için yönlendirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz diye sizin için linkini bıraktım.

Ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa aşağıya yorum bırakabilir ya da @bugulumakyaj Instagram hesabından bana ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki blog içeriğinde görüşmek üzere.
Sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı