Bakım Önerileri

Garnier Makyaj Temizleme Suyu Blog

Garnier makyaj temizleme suyu gratis, Garnier makyaj temizleme suyu yorum, Garnier makyaj temizleme suyu fiyat ve tüm detaylar aşağıda!

Konumuz makyaj temizleme suları…

Makyajı yapmak kadar cildi diğer güne güzel hazırlamak adına çıkarmakta çok önemli. İyi temizlenmemiş makyaj, bakımı yapılmamış cilt, akne vb. problemleri de beraberinde getirir. Bu nedenle sizlere iyi bir makyaj temizleyici önerisi sunmak istedim. Benim favori ürünüm garnier micellar makyaj temizleme suyu.

Öncelikle bu üründe kalana kadar birçok markanın makyaj temizleme jeli ve köpüğünü kullandığımı belirtmek isterim. Ama hepsi bende farklı sorunlar çıkarttı. Biri yeterince iyi makyaj çıkartmadı. Diğeri içeriğindeki parfüm nedeni ile akne oluşturdu. Bir diğeri cildimi fazla kuruttu vs vs…

Ancak garnier kusursuz makyaj temizleme suyu bana çok iyi geldi. Çünkü içerisinde parfüm yok. Pamuğa biraz almam ile birlikte waterproof maskaraları bile çıkarıyor. Bence ideal nokta da bu. Bir makyaj temizleme jeli maskarayı çok iyi çıkarıyorsa geçer not aldı demektir. 🙂

Ben pembe kapaklı olanı kullanıyorum arkadaşlar. En aşağıya resmi ekleyeceğim.

Garnier makyaj temizleme suyu ürün özellikleri

Ürün arındırıcı ve ferahlatan bir yapıya sahip. Ovalamaya gerek kalmadan makyajınızı temizlemeye yardımcıdır. Bu da temizleyici ürün açıklaması gibi oldu ama siz beni anladınız 🙂 Ve en en güzel özellik hassas ciltlere özel tasarlanmış olması.

Garnier micellar kusursuz makyaj temizleme suyu yorumları

Yorumlara baktığımda çoğu kişinin ürünü beğendiğini gördüm. Yalnızca bazı blogger’lar çift fazlı olan ürünün sivilce yaptığını söylemişler. Evet sarı sıvılı olan çift fazlı ürün bende de sivilce yapmıştı. Alacak olanlara iletelim. Tabii ki her cilt farklılık gösterir. Hepimizde aynı etki oluşmaz. Bunun da altını çizmekte yarar var.

Garnier kusursuz makyaj temizleme suyu gratis fiyatı

Ürünün gratis’te ki fiyatı 27.75 TL. Az önce siteden kontrol ettim. Kesin bilgi yayabiliriz 🙂 Eğer bu ürün için tüm detayları içeren bir garnier kusursuz makyaj temizleme suyu blog yazısı arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Garnier saf ve temiz makyaj temizleme suyu kullananlar

Bu ürünü deneme fırsatım henüz olmadı. Lütfen kullananlar aşağıya yazsın. Hepimiz bilgi sahibi olalım.

Makyaj temizleme suyu faydaları

Ürünün dışında makyaj temizleme suyu faydalarını yazmakta yarar görüyorum. Makyaj yapmak kadınlar olarak hepimizin öz güvenini yerine getiriyor. Kendimizi daha iyi hissediyoruz. Ancak yeterli temizlememek ilerleyen yaş için kırışıklık, cilt sorunları yaratabilir. Bunu başta da iletmiştim. Dikkat etmezsek ilerleyen yaş haricinde şuan bile sorunlar yaşayabiliriz. Ürünlerimizi iyi markalardan tercih etmeye ve ne olursa olsun makyajı temizlemeden uyumamaya özen göstermeliyiz.

Makyaj temizleme sularını yatağınızın yanında şifonyere biraz pamuk ile eklemek uyumadan aklınıza gelmesini sağlayacaktır. Makyaj temizleme suları yani misel sular, temizlemek ile birlikte bakım da yaptığı için işinize çok yarayacak.

Misel su faydalarını atlamayalım ve cildimize önem gösterelim diyerek yazıyı sonlandırıyorum.

 

Hepinize Sevgiler,

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı