Bakım Önerileri

Echoes Doğal Kokulu Mum Yorum ve Kullananlar

echoes kokulu mum yorum, echoes kokulu mum yorumları, echoes doğal kokulu mum yorum, echoes kokulu mum kullananlar,

Merhaba sevgili Buğulu Makyaj Okurları;

Artık Eylül sonundayız. Havalar soğumaya ve yavaş yavaş sonbahar moduna girmeye başladık. Böyle zamanlarda en sevdiğim şeylerden biri eve döndüğümde güzel bir bitki çayı demlemek ve hoş kokulu bir mum ile günün yorgunluğunu geride bırakmak…

Bugün sizlere severek kullanacağınız, harika kokan bir mum markasından bahsedeceğim. Daha önce Echoes doğal kokulu mum ürünlerini denediniz mi?

Echoes kokulu mum yorumlarım

Yandıkça çıtırdayan ve ortama muhteşem bir hava katan ahşap fitilli Echoes kokulu mum çeşitleri gerçekten muazzam kokuyorlar. Daha kutuyu açmadan mumun kokusunu almaya başladım. Sakinleşmek ve güzel bir ortam yaratmak için elim hep bu mumlara gidiyor. Echoes kokulu mum çeşitleri tamamen doğal. Üstelik yaktıktan sonra eriyen kısımları el kremi olarak kullanabiliyorsunuz.

Echoes’in kendine ait özel bir atölyesi var. Tüm ürünler burada üretiliyor. Aynı zamanda kişi ve markalara özel mumlar oluşturabiliyorlar. Şuan Türkiye’de kendi atölyesinde doğal mum üreten bir alan bulmak o kadar zor ki… Benim gibi mumlar hayatınızda apayrı bir yer tutuyorsa ve sakin – hoş ortamlar yaratmak istiyorsanız echoes mumları mutlaka inceleyin. Aşağıda sizlere markanın web sitesini ve favori ürünümü de linkliyorum.

echoeslab.com.tr // Favori ürünüm: Peach Blossom Ahşap Fitilli Mum

Echoes doğal kokulu mum yorum

Echoes’in Fruity, Nature, Floral ve Signature olmak üzere 4 özel koleksiyonu bulunuyor. Her biri özel cam tasarımlar ile bütünleşiyor ve evlerinizdeki yerlerini alıyor. Özel günlerde, hoş akşam yemeklerinde, yıl başında, sevdiklerinize armağan edebileceğiniz anlamlı bir hediye arayışında iseniz echoes mumlar harika birer seçim olacaktır. Başarılı marka ürünün yanında kibritlerini de özenle paketleyecek kadar naif… Tüm bu nedenler ile benim echoes doğal kokulu mum yorumlarım son derece olumlu.

Echoes kokulu mum kullananlar

Echoes kokulu mum kullananlar içerisinden biri olarak böylesi güzel bir mum atölyesi içerisinde harika kokulu ürünler üreten ve özenle sunan farklı bir markaya rastlamadığımı belirtmek isterim. Güçlü kokuları ile hoş akşamlara eşlik edecek ve günün yorgunluğunu geride bırakmanızı sağlayacak tüm echoes ürünleri için web sitesine göz atmayı unutmayın.

Bir başka blog içeriğinde görüşmek üzere. Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı