Makyaj

Zara Nuit Parfüm Deneyimi ve Yorumlarım

zara nuit parfüm yorum, zara nuit parfüm muadili, zara nuit parfüm kullananlar, zara nuit muadili, zara nuit kokusu

Merhaba değerli Buğulu Makyaj okurları;

Zara parfüm deneyimlerime Nuit Parfüm ile devam ediyorum. Daha önce sizlere Zara Parfüm Önerileri için top 5 listesi oluşturmuştum hatırlarsanız. Orada genel bir top listesi olduğu için Nuit parfümün detaylarına fazla değinemedim. Bu nedenle bugün parfümü merak edenler ve kokusu hakkında araştırma yapanlar için güzel bir blog yazmak istedim. Dilerseniz başlayalım.

Zara nuit parfüm yorumlarım

Bilindiği üzere artık resmen Zara parfüm koleksiyonuna sahibim. Zara kokularının %70’ini deneyimledim. Bu nedenle Instagram DM kutum Zara parfümleri hakkında sorular ile dolu. Hediye almak isteyenler, iki koku arasında kararsız kalanlar… Herkese yanıt vermeye çalışıyorum. Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana 🙂 Evet kısa kesiyorum ve zara nuit deneyimi için yorumlarımı aktarmaya başlıyorum.

Zara nuit parfüm koyu mor mu lila mı bilemediğim bir şişe rengine sahip 🙂 Kalıcılık açısından zara parfümlerinin performansı en yüksek ürünlerinden biri. Bu parfüm night collection serisinden arkadaşlar. Diğer parfüm ürünleri gibi 30 ml, 100 ml ve 200 ml olarak farklı boy seçenekleri mevcut. Hatta çoğu zaman Femme ile ikili paket halinde satılıyor. O zamanlar kesinlikle kaçırmayın çünkü ikinci parfüm ücretsiz oluyor bu şekilde.

Zara nuit parfüm kullananlar

zara nuit parfüm kullananlar bilirler bu parfümün içerisinde harika bir vanilya kokusu var. Sanırım bu kokuyu bu denli sevmemin bir nedeni de bu. Çünkü vanilya kokusuna aşık bir blog yazarıyım. Evdeki kokulu mumlarım, parfümlerim ve kokulu olan her şeyde vanilya var ise tercihim o olur genellikle. Zara nuit parfümde yalnızca vanilya kokusu yok tabii ki.  Kendisi kayısı, vadi zambağı ve vanilya notaları içeren şık, büyüleyici ve yoğun bir koku.

Zara nuit kokusu

Parfüm yoğun içerikli ve baskın karakterli notalara sahip. Bu nedenle sürekli çiçekli ve meyveli kokular kullananlara ilk süreçte ağır gelebilir. Ancak tende durdukça daha da güzelleşiyor bu koku. Bence kesinlikle şans verilmesi gereken bir ürün. Ben 100 ml olan boyutu kullanıyorum. Çantada da taşıyabilmek için ideal bir boy. Ancak kokuyu önce bir deneyeyim diyorsanız önce 30 ml alarak kullanabilirsiniz.

Zara nuit parfüm muadili

zara nuit parfüm neyin muadili? sorusunu da oldukça aldım. Ancak maalesef ne kadar araştırsam da muadilini bulamadım. Zara nuit parfüm muadili hakkında bilgisi olan varsa lütfen aşağıya yorum yazsın. Böylece hepimiz bilgi sahibi olalım. 🙂

Benim zara nuit parfüm yorumlarım bu şekilde. Peki sizler daha önce nuit parfümü denediniz mi? Deneyen arkadaşlarımı yoruma bekliyorum. Bir sonraki blog içeriğinde görüşmek üzere. Hepinize sevgiler …

 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı