Makyaj

Zara black amber parfüm kullananlar – Yorumlar

zara black amber parfüm yorum, zara black amber neyin muadili, zara black amber parfüm notaları, zara black amber parfüm blog, zara black amber parfüm yorumları,

Siz Zara parfüm önerilerime bayıldınız. Bende yazmaya devam etmeye karar verdim. Biliyorsunuz ki kısa süre önce Zara kadın parfüm önerileri için top 5 listesi oluşturdum. En favori 5 parfüm önerim için aşağıdaki linke tıklayıp blog yazımı okuyabilirsiniz.

www.bugulumakyaj.com/zara-parfum-onerileri-en-iyi-zara-kadin-parfum-urunleri/ 

Bugün farklı bir kokuyu değerlendireceğiz. Zara Black Amber. İsterseniz başlayalım. Gelen soruları yanıtlayarak ilerleyeceğim. Parfümü kullananlar lütfen aşağıda yorum alanında deneyimlerini bizimle paylaşsın. Almak isteyenler fikir sahibi olsunlar.

Zara black amber parfüm notaları

Oryantal eau de toilette olarak geçen parfümde mandarin, çarkıfelek, vanilya ve misk notaları mevcut. Sıcak ve etkileyici bir kokuya sahip. Zara black amber parfüm içeriği bu şekilde. Bu arada şişesi o kadar asil görünüyor ki. Dümdüz parlak siyah, kare şişeli bir parfüm.

Zara black amber neyin muadili?

Zara black amber hangi parfümün muadili? soruları oldukça fazla. Dolce & gabbana the one lace edition muadilidir arkadaşlar.

Diğer insanların parfüm hakkında düşüncelerini görmek için Zara black amber parfüm yorumlarını şöyle bir okudum. Bende dahil herkes kalıcılığını iyi bulmuş. Bazıları hemen uçuyor demiş. Ama tenden tene koku kalma süresi değişiyor. Koku bile tenden tene değişiyor arkadaşlar. Bu yüzden parfüm seçerken denemek çok önemli.

Zara black amber parfüm süslü yorumlarında ise bazıları sevip sevmemek arasında kaldığını söylemiş. Klasik bir parfüm kokusu olmadığı için göreceli yorumlar var. Mistik bir koku. Ben ilk denediğimde kıyafetimden 1 hafta gitmemişti kokusu. Koku günlük kullanım için fazla iddialı geliyorsa özel zamanlar için saklayabilirsiniz. Ama bence kış günleri ağır olmayan bir koku.

Zara black amber bazı zamanlarda red vanilla ile aynı şişede 89,95 TL’ye satışa sunuluyor. Öyle olunca hemen 1 tane kapıyorum. Çünkü ikinci parfüm çok uygunu gelmiş oluyor. Biliyorsunuz ki ben red vanilla’da çok severim 🙂

Benim black amber değerlendirmem bu kadar. Zara black amber parfüm kullananlar aşağıda yorum bırakabilir. Sevgiler…

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı