Bakım Önerileri

Avon Anew Gece ve Gündüz Kremi Yorumları ve Kullanıcı Görüşleri

anew gece gündüz kremi ne işe yarar, anew krem nasıl kullanılır, anew reversalist kaç yaş için, Anew Reversalist gündüz kremi ne işe yarar?, avon anew gece gündüz kremi fiyatı, Anew Gece Gündüz Kremi kullananlar,

Merhaba Sevgili Buğulu Makyaj Okurları;

Son zamanlarda TV reklamlarında da sıklıkla karşılaşmakta olduğunuz yeni bir ürün deneyimi metniyle sizlerleyim. Avon Türkiye’nin Anew serisine harika bir reversalist gece gündüz kremi eklendi! Peki bu krem ne işe yarar?, kaç yaş için kullanılması gereklidir? Hepsini sizler için aşağıda yanıtladım.

Anew gece gündüz kremi ne işe yarar?

Avon’un Anew reversalist serisi gece ve gündüz kremleri, Protinol teknolojisi ile geliştirildi. Ciltteki kolajen üretimini arttırmanıza yardımcı olan bir içeriğe sahip. 50 Ml boyutundaki ürün, cildi tazelemeye ve yeniden yapılandırmaya destek oluyor. Yumuşak ve yağlı his bırakmayan bir krem. Kolayca emiliyor.

Anew krem nasıl kullanılır?

Anew kremin kullanımı son derece basit. Temizlenmiş cilt üzerine bir miktar ürünü alıp eşit şekilde yüzünüze masaj yaparak dağıtıyorsunuz. İnce çizgilerin görünümünü azalttığı ve cildin nemini iki katına kadar arttırdığı klinik olarak kanıtlanmış.

Anew reversalist kaç yaş için uygun?

Anew reversalist kaç yaş için sorusu son derece merak ediliyor. Bu seri 30-45 yaş için ideal arkadaşlar. Aynı zamanda SPF 25 derecede güneşe karşı koruma etkisi var. Anew Reversalist gündüz kremi ne işe yarar? diye düşünüyorsanız hem etkili nemlendirme hem kırışıklık önleme hem de güneş koruması ile tam bir performans ürünü diyebilirim.

Avon anew gece gündüz kremi fiyatı

Avon anew gece gündüz kremi fiyatı şuan resmi web sitesinde her bürü 70.99 TL olarak görünüyor. Fakat sanırım bu yeni ürün indirim. İlerleyen süreçte değişir mi bilemiyorum.

Anew Gece Gündüz Kremi kullananlar

Anew Gece Gündüz Kremi kullananlar için biraz araştırma yaptım. Üründen oldukça memnun bir kitle var. Yalnızca bazı kişiler kokusu daha iyi olabilirdi gibi yorumlarda bulunmuş. Birkaç kişi de fiyat yüksek demiş fakat bence gayet uygun. Peki sizin Avon Anew Gece ve Gündüz Kremi Yorumlarınız nasıl? Aşağıya yorum bırakabilirsiniz.

Soruları olan var ise aşağıya Instagram adresimin linkini de ekliyorum. Oradan ulaşabilirsiniz. 🙂

Instagram: @bugulumakyaj

Bir sonraki blog içeriğinde görüşmek dileği ile
Sevgiler,

 

 

İçerik HK: anew gece gündüz kremi ne işe yarar, anew krem nasıl kullanılır, anew reversalist kaç yaş için, Anew Reversalist gündüz kremi ne işe yarar?, avon anew gece gündüz kremi fiyatı, Anew Gece Gündüz Kremi kullananlar,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı