Makyaj

Diadermine Göz Makyaj Temizleyici Ürün Deneyimi

Diadermine göz makyaj temizleyici gratis, Diadermine göz makyaj temizleme suyu, Diadermine göz makyaj temizleyici yorumlar için tüm detaylar içeriğimizde!

Diadermine göz makyaj temizleyici gratis mağazalarında da bulabileceğiniz biz ürün. Ürünü elinize aldığınızda birbirinden bağımsız gibi mavi ve beyaz sulu iki alan var. Şişeyi sallayınca mavi yağ aşağıdaki suya karışıyor 🙂

Diadermine göz makyaj temizleyicisi kullananlar için yapılan aramalarda ürünü tanıyabilmeniz adına bugün bu konuda yazmak istedim. Diadermine göz makyaj temizleme suyu fiyatı 22,95 TL ama bu ürün Diadermine essential care çift fazlı makyaj temizleyicisi olarak geçiyor. Tam ismi bu kullandığım ürünün. Su bazlı maskara kullananlar, göz makyajımı çıkarmakta zorluk çekiyorum temizlesem bile yastığıma rimel bulaşıyor diyenler için mükemmel ürün diyebilirim.

Diadermine göz makyaj temizleme suyu

Diadermine göz makyaj temizleme suyu yağlı bir yapıya sahip. Bu nedenle klayca uygulayabiliyorsunuz. Aynı zamanda içerisindeki yağ kirpiklere zarar gelmesini engelliyor. Yani eğer maskara çıkarırken kirpiklerim kopuyor diyorsanız beğeneceksiniz kesinlikle. Üründe yalnızca şöyle bir durum söz konusu. Bazı gözlerde yanma yapmış. Bunu ben yaşamadım ama araştırma yaptığımda birden fazla kişinin bu durumdan rahatsız olduğunu okudum. Ancak aynı markanın hassas gözler için makyaj temizleme suyu da bulunuyor. Eğer ürün gözlerinizi yaktıysa bunu kullanmanızı önerebilirim.

Ürünü kullanan varsa yorumlarda buluşalım Buğulu Kadınlar 🙂

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı