Bakım Önerileri

Nivea Fresh Natural Gazsız Sprey Deodorant

Nivea gazsız deodorant yorumları, nivea kadın deodorant, nivea deodorant gratis, nivea sprey deodorant yorum,

Eylül ayına girdik. Havalar tam anlamıyla soğumadan ve aynı zamanda kış aylarında da soğuk terleyenler için etkili bir deodorant önerisi yazmak istedim. Nivea fresh natural gazsız sprey deodorant benim yıllardır gerçekten bayılarak kullandığım bir ürün.

Gazlı deodorantlar maalesef nefes darlığı yaşayan benim gibi kadınlar için sorun olabiliyor. Hemen nefes tıkaması yapabiliyor. Tabii bu ürünlerin içeriklerine göre de değişiyor. Ancak Nivea gazsız deodorant oldukça fresh ve temizlendiğinizi hissediyorsunuz. Farklı şekerli kokuları yok. Tertemiz sabunsu bir kokusu var. Yeni duştan çıkmış hissi veriyor. Bu sayede koku parfümünüzle de karışmıyor. Örneğin ben deodorant ile parfüm kokusunun karışmasını sevmiyorum. Bu nedenle daha fresh sabunsu deodorantlar kullanarak parfümümün net kokusunu alabiliyorum. Sizlere de tavsiye ederim.

Nivea fresh natural gazsız sprey deodorant fiyatı ve detayları

Nivea gazsız deodorant watsons, migros, gratis ve daha birçok yerde satılıyor. Sanırım en son migrostan 15 TL ye satın almıştım. Çok büyük bir şişe değil bu nedenle çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İçerisinde okyanus özleri mevcut. Bu nedenle gün boyu ferahlık sağlıyor. Nivea fresh deodorant beyaz bir şişeye sahip. Mavi şişeli bir ürünü de mevcut. Bazı zamanlarda mavi ürünü de kullanıyorum. Nedenini şimdi açıklayacağım.

Eğer koltuk altlarınız için evden hemen çıkmanız gereken durumlarda kurtarıcı ürün venüs breeze’leri kullanıyorsanız ve ardından hemen deodorant sıkmak istiyorsanız biliyorsunuz ki hemen yanma hissi meydana geliyor. Eğer koltuk altınızı yeni arındırdıysanız Nivea protect care kadın deodorant sprey tercih edin derim. Bu ürün kremli bir yapıya sahip ve koltuk altını yakmıyor. Hayat kurtaran nitelikte bir ürün diyebilirim. Özellikle tatillerde valize mutlaka koyuyorum.

Benim nivea sprey deodorant yorumum budur. Nivea gazsız deodorant yorumları için sizler de deneyimlerinizi yorumlarda benimle paylaşın lütfen 🙂

Fotoğraf Kaynağı: makyajdiyari.net

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı