Makyaj

New Well Kaş Şekillendirici Wax Deneyimi Yorumlar Kullananlar

New well kaş şekillendirici wax, new well kaş sabunu yorum, new well kaş waxı yorumları,

Merhaba Buğulu Makyaj okurları;

Bugün konumuz kaş şekillendirme! Bildiğiniz üzere son dönemde kaş şekillendirici wax ve sabunlar oldukça trend. Yüzü daha dinamik ve dinç göstermek için bende çoğu zaman kaşlarımı şekillendirici ile yukarı doğru tarıyorum. Düşük kaşlar yüzü daha yorgun ve kötü gösteriyor. Bir kaş fırçası ile yukarı taranıp doldurulan kaşlar ise çok daha genç ve iyi görünmenize yardımcı oluyor.

Kaş tarama bu kadar trend hale gelince kaş waxı ya da kaş sabunu gibi çokça ürün de hayatımıza dahil oldu. Peki en iyi kaş waxı ya da diğer bir deyiş ile en iyi kaş şekillendirici sabun önerileri nelerdir? Bugün sizlere bu konuda hem uygun fiyatlı hem de başarılı bir ürün önerisinde bulunacağım. New Well kaş şekillendirici wax yeni ürünler içinde yer alıyor. Bende deneme fırsatı bulabildim. Dilerseniz yorumlarım ile başlayalım!

New well kaş waxı yorumlarım

Öncelikle bazı sabunların şeffaf olsalar dahi kaşta tortu bıraktığını çok defa deneyimledim. Bu nedenle New Well kaş waxı ürününün aynı şekilde bir sonuç yaratmaması beni mutlu etti. Yuvarlak kapaklı ambalajdaki ürünü çantanızda da rahatlıkla taşıyabiliyorsunuz. Fakat iyi sabitlediği için ben gün içinde yanımda taşıma ihtiyacı duymadım.

New well kaş sabunu yorumları

Ürünü kullanırken dikkat edilmesi gereken bir nokta var. Kesinlikle çok ıslatmamak gerekiyor. Çok ıslatılıp fırça sürüldüğünde sabun yumuşak bir hal alıyor ve tararken hiç iyi bir görüntü elde edemiyorsunuz. 🙂 Bu konuda sabun yerine fırçayı ıslatmayı denerseniz daha iyi kullanabileceğinizi düşünüyorum. Ürünün yanında  kendi kaş fırçası da bulunuyor. Ekstra fırça satın almanız gerekmiyor.

Günlük makyajımda en sevdiğim waxlardan biri oldu kendisi. BB krem, pembe allık, lip gloss ve yukarı sabitlenmiş kaşlar ile istediğim taze ve yenilenmiş görüntüyü elde edebiliyorum. New Well kaş waxı kullananlar gün boyu sabitleyici etkisinin çok iyi olduğunu mutlaka gözlemlemiştir. Eğer uygun fiyatlı kaş şekillenidirici sabun arayışında iseniz kullanmanızı öneririm.

Daha önce aranızda ürünü deneyimleyenler var mı? Kullananlar aşağıya yorum bırakabilirler. Böylece ürünü araştıran ve almak isteyen herkes bilgi sahibi olur. Ürün hakkında sorularınız bulunuyorsa aşağıya linklediğim Instagram adresim üzerinden bana yazabilirsiniz.

Instagram: bugulumakyaj

Bir sonraki blog içeriğinde görüşmek üzere.
Sevgiler…

 

İçerik Hk: New well kaş şekillendirici wax, new well kaş sabunu yorum, new well kaş waxı yorumları, New well kaş şekillendirici wax kullananlar, New well kaş şekillendirici sabun kullananlar,

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı