Makyaj

L’occitane Néroli & Orchidée Parfüm Seti Yorumları ve Kullananlar

l'occitane neroli orchidee parfüm kullananlar, l'occitane parfüm yorumları, Neroli içeren parfümler, l'occitane neroli orchidee süslü, L'occitane neroli orchidee parfüm yorumları,

Merhaba Sevgili Buğulu Makyaj Okurları;

Bugün sizlere kokusuna hayranlık duyacağınız mükemmel bir parfüm önerisi ile geldim. Daha önce l’occitane neroli orchidee parfüm kullananlar var mı? Ben yaklaşık 2 hafta önce bu parfüm setini kullanmaya başladım. Kokusu beni o kadar etkiledi ki sizlere detayları iletmek için hemen bir blog oluşturmak istedim. Dilerseniz başlayalım!

L’occitane neroli orchidee parfüm yorumlarım

Normalde parfüm koleksiyonum içerisinde Versace ve Zara ürünleri bulunuyor. İlk kez l’occitane markasının bir parfüm setini denedim fakat bugüne kadar almış olduğum tüm orijinal parfümlere göre koku kalıcılığı muazzam düzeyde. Hemen sizlere parfümün notalarını aşağıda yazıyorum.

Üst Notalar: Portakal, mandalina, limon kadife çiçeği
Orta Notalar: Portakal çiçeği, şeftali, incir, müge çiçeği
Alt Notalar: Orkide, misk, iris ve vanilya

Çiçeksi ve turunçsu notalara sahip L’occitane neroli orchidee parfüm yenilenmiş hissettiren harika bir koku. Üstelik bir orijinal muadili olduğunu asla düşünmüyorum. Daha önce hiç koklamadığım nadir bir seçenek oldu benim için. Ürünü parfüm seti olarak kullanıyorum. Set içerisinde duş jeli ve el kremi de yer alıyor. Bu 3’lüyü kullandığınız zaman koku asla kaybolmuyor. Hatta denemek için ilk kullandığımda herkes parfümümü sordu. 🙂

Parfüm Seti’ni incelemeniz için link ekliyorum. “Neroli Orchidee Parfüm Seti

L’occitane parfüm yorumları

Ben daha önce birçok L’occitane ürünü kullandım. Çünkü markanın doğal içeriklere sahip ürünler üretiyor olması benim için son derece önemli. Fakat hiç parfüm deneyimim olmamıştı. Şöyle bir araştırma yaptığımda l’occitane parfüm yorumları için harika yazılar okudum. Birçok kullanan artık orijinal parfümlere yönelmediğini belirtmiş. Bende Neroli ve Orchidee serisini denedikten sonra bu yorumlara kesinlikle katılıyorum.

Neroli içeren parfümler

Hemen bir detayı daha sizlere ileteyim. Neroli içeren parfümler konusunda öncelikliyim. Çünkü neroli çiçeği kokusuna bayılıyorum. Aslında bu esans, acı portakal ağacının çiçeğinden üretiliyor. Bende meyveli ve vanilyalı kokuları çok beğendiğim için bu parfüm son dönemde en iyi favorilerim içerisinde.

L’occitane neroli orchidee süslü

Sizlere hemen l’occitane neroli orchidee süslü yorumlarından da birkaç detay ileteyim. L’occitane’ın imza halini alan en güzel parfümü yorumlarına yer verilmiş. Aynı zamanda indirim döneminde tester’ını deneyerek daha sonra kullanma kararı alanlar olmuş. Kesinlikle şans verilmesi gereken bir koku olduğunu düşünüyorum bende.

L’occitane neroli orchidee parfüm kullananlar

l’occitane neroli orchidee parfüm kullananlar içerisinden biri olarak uygun fiyatlı ve koku kalitesi yüksek bu ürünü denemenizi öneririm. Eğer meyveli, çiçeksi ve bahar kokulu parfümleri seviyorsanız mutlaka memnun kalırsınız.

Parfüm konusunda sorularınız olursa aşağıya Instagram adresimin linkini de bırakıyorum. Oradan sorularınızı bana iletebilirsiniz.

Instagram: @bugulumakyaj

Bir sonraki blog içeriğinde buluşmak dileği ile…
Hepinize Sevgiler,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı