Bakım Önerileri

Farmaplus Good Health Ozonlu Yüz Yıkama Jeli ve Maske Deneyimi

good health ozonlu yüz yıkama jeli kullananlar, good health ürünleri kullananlar, good health ozonlu kil maskesi kullananlar, good health ozone therapy kil maskesi

Merhaba sevgili Buğulu Makyaj okurları;

Bugün sizlerle harika bir ürün deneyi paylaşıyorum. Farmaplus geçtiğimiz haftalarda bana çok güzel bir paket yolladı. İçerisinde Good & health ozonlu yüz yıkama jeli ve Good&health ozonlu kil maskesi bulunuyordu. Ozonun ciltte yaratabileceği mucizeleri bildiğim için hemen kullanmaya başladım. Sizlerle deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Good health ürünleri kullananlar için araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Dilerseniz başlayalım değerli okurlarım.

Good health ozonlu yüz yıkama jeli yorumlarım

Mavi şişeye sahip bu ürünün cilt dengeleyici ve arındırıcı özelliği bulunuyor. Bu nedenle yağlı, kuru ve hassas ciltler olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun bir ürün. İçeriğinde sabun vb. maddeler bulunmuyor. Bu nedenle de cildi kurutmuyor. Benim yüz yıkama jellerinde en rahatsız olduğum durum cildi kurutmasıdır. Ancak Farmaplus good health ürünleri cildime nem kazandırdı. Bu ürünün kendine has bebeksi bir kokusu var. Uygulama bu koku ile çok keyifli hale geliyor. Sabah ve akşam makyajdan arındırılmış nemli cildime masaj yaparak uyguluyorum ve yıkıyorum.

Good Health içeriğinde ozon bulunduğu için makyajınızı yeterince iyi çıkaramıyor olsanız da yüzünüzdeki fondöten ve kapatıcı kalıntılarını iyi temizlemenize yardımcı oluyor. Gözeneklerinizin hava almasını sağlıyor. Sanırım good health ürünleri kullananlar ne demek istediğimi daha iyi anlayacaktır.

Dexpanthenol ve papatya ektraktı ile cilt yüzeyinin sakinleşmesini ve yatışmasını sağlayarak cildi dinlendiriyor.

Good health ozonlu yüz yıkama jeli kullananlar için bende birkaç yorum araştırdım. Bakalım kullananlar da benim gibi memnun mu? diye merak ettim. Ürünü gerçekten herkes çok beğenmiş. Düzenli kullanımda cilt lekelerinin yok olduğunu belirtenler var.

Gelelim paketin içerisinde bulunan diğer bir ürüne. Good health ozone therapy kil maskesi.

Good health ozonlu kil maskesi kullananlar

Sevgili Farmaplus tarafından gönderilen pakette bir adet Good health ozonlu kil maskesi de bulunuyordu. Her şeyden önce good health ozon maskesinin de harika koktuğunu iletmek isterim. Hafif güllü bir kokuya sahip. Yıkama jelinin ardından yüzünüze kalın bir yapıda uyguluyorsunuz ve 10 dakika bekletiyorsunuz. Ardından ılık su ile yıkıyorsunuz. Benim cildimi ilk kullandığımda bile yumuşacık yaptı.

Peki sizler daha önce good health ürünleri kullandınız mı? Good health ozonlu yüz yıkama jeli ya da maskesini kullananlar aşağıya yorum bırakabilirler. Dilerseniz Instagram postunun altına yorum da yazabilirsiniz.

Good &Health ürünlerine www.farmaplus.shop adresinden ulaşabilirsiniz. 

Bir başka blog yazısında buluşmak dileği ile. Hepinize Sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı