Makyaj

Avon Unlimited Maskara Yorum Kullananlar Instant Lift

avon unlimited maskara yorum, avon unlimited maskara yorumları, avon unlimited maskara kullananlar, avon unlimited instant lift maskara yorumları, Avon unlimited maskara fiyatı,

Merhaba sevgili Buğulu Makyaj okurları;

Başlıktan da anlaşılacağı üzere bugün konumuz Avon unlimited maskara! Geçtiğimiz günlerde Avon Türkiye yeni maskarasının tanıtımını yaptı. Ürünü denemem için bana da gönderdiler. Geldiği günden beri kullandığım için de sizlere deneyimlerimi sunmaya geldim. Yorum arayanlar ve ürünü merak edenler için blog yazısına başlayalım oh halde!

Avon unlimited maskara yorumlarım

Avon markasının maskaraları içinden bugüne dek en sevdiğim ürün True 5 idi. Ancak sanırım unlimited bu kararımı büyük oranda değiştirdi. Çünkü hem verdiği siyah etkiyi hem de ayırma gücünü çok sevdim. Unlimited aslında Loreal’in Lash Sensational maskarasına benziyor. Fırça yapısı aynı diyebilirim. Bu fırçanın şekli kirpikleri yukarı kıvırma ve tek tek ayırma konusunda başarılı.

Avon Unlimited maskara kirpiklerimde yapışma yapmadı. Ben kirpikleri birbirine yapıştırıp çok az gösteren maskaralardan hiç hoşlanmıyorum. Bunun dışında tek kat uygulama bile yetti diyebilirim. İkinci kata gerek bile duymadım. Yeni bir maskaraya göre olumsuz birşey bulamamış olmam beni de şaşırttı. 🙂 Çünkü maskara da fazla seçici biriyim.

Instagram: bugulumakyaj

Avon unlimited maskara kullananlar

Kavisli fırça yapısı olduğu için dipten yukarı birkaç harekette maksimum kalkık kirpikler elde edebiliyorsunuz. Avon unlimited maskara fiyatı şuan resmi web sitesinde 39.99 TL. Bence Maybelline ürününe göre daha uygun olduğu için kesinlikle denenmeli. Avon türkiye’de 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo da ücretsiz. Sepete ufak bir şey ekleyerek avantajlı bir alışveriş yapılabilir diye düşünüyorum.

Avon unlimited instant lift maskara yorumları

Şunu da söylemem gerekir ki maskaralarda ilk kullanımda rahatsız eden o ıslak his de unlimited da olmadı. Ürünün Blackest black ve Brown black olarak 2 farklı renk seçeneği mevcut. Siyah maskara sevmeyenler ve dahadoğal bir görünüm isteyenler Brown black rengini kullanabilirler.

Benim Avon unlimited insant lift maskara yorumlarım bu kadar. Bir sonraki blog içeriğinde görüşmek üzere. Sevgiler.

Eğer beni hala Instagram üzerinden takip etmiyorsanız aşağıya size bir linkte bırakıyorum. Tıklayarak takip edebilir ve yeni ürünlerden haberdar olabilirsiniz.

Instagram: bugulumakyaj

Hepinize Sevgiler …

 

İçerik Hk: avon unlimited maskara yorum, avon unlimited maskara yorumları, avon unlimited maskara kullananlar, avon unlimited instant lift maskara yorumları, Avon unlimited maskara fiyatı,

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı