Makyaj

UDV Reve De Varens Kadın Parfüm Yorumları ve Kullananlar

reve de varens kadın parfümü kullananlar, reve de varens parfüm kullananlar, reve de varens parfüm yorum,

Merhaba değerli Buğulu Makyaj okurları!

Umarım günleriniz güzel geçiyordur. Malum yaz aylarına da ani bir giriş yapmışken sizlere yine efsane bir parfüm önerisi ile geldim. Hem iddialı bir kokuya sahip olmak hem de mükemmel kalıcılık elde etmek istiyorsanız sizleri Reve De Varens kadın parfümü ile tanıştırayım!

Bu parfümü eminim ki Watsons ya da Rossman gibi birçok kozmetik mağazasında görmüşsünüzdür. Ulric De Varens markasının Varens koleksiyonundan biri. Hem şişesi hem de kokusu çok güzel. Fransız parfümleri ‘nin her zaman daha kaliteli bir içeriğe sahip olduğunu ve kesinlikle daha kalıcı olduklarını düşünüyorum. Ben Reve De Varens parfümün 100 ML olan boyutunu kullanıyorum. Aşırı büyük değil o yüzden çantamda da rahatlıkla taşıyorum.

Reve de varens parfüm yorumlarım

Ürünü uzun zamandır yaz aylarında kullanıyorum. Aslında kışın da kullanılabilecek bir koku fakat ben yaz aylarında tercih ediyorum. Üst notalarında turunçgiller var. Alt notalarında ise sandal ağacı ve silhat. Yani çiçeksi – meyvemsi bir koku. Benim en sevdiğim UDV parfümlerinden biri. Bir Watsons indirim günün tanışmıştık onunla 🙂 O günden beri severek kullandığım ve sürekli satın aldığım bir koku.

Siz de karantina günlerinde evden dışarı çıkmak istemiyorsanız ulric-de-varens.com.tr web adresini ziyaret edebilir ve ürünü satın alabilirsiniz.

Reve de varens kadın parfümü kullananlar

Reve de varens kadın parfümü kullananlar içerisinden biri olarak şişenin çok uzun süre yettiğini belirtmek isterim. Çünkü koku kalıcı olduğu için sürekli parfüm sıkmak zorunda kalmıyorsunuz. Ben duştan sonra sıktığımda koku olduğundan daha da kalıcı hale geliyor. Kıyafetlerde de kalıcılığı çok yüksek. Kıyafet dolabımı açtığımda direkt olarak parfüm kokusunu alabiliyorum 🙂

Peki sizler daha önce UDV Reve De Varens parfüm denediniz mi? Umarım blog yazım Reve De Varens parfüm yorumları araştıranlara yardımcı olmuştur. Parfüm hakkında sorularınızı Instagram postunun altına yorum olarak yazabilirsiniz. Instagram sayfa linkini aşağıda paylaşıyorum. Bir başka blog içeriğinde görüşmek üzere.

Sevgiler.

Instagram: bugulumakyaj

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı