Makyaj

Pastel Profashion Stardust Highlight Aydınlatıcı Blog – Buğulu Makyaj

Pastel profashion stardust highlight yorum, Pastel profashion stardust aydınlatıcı kullananlar, Pastel profashion stardust highligh 322,

Pastel profashion stardust highlighter, toz aydınlatıcılar içinde favori ürünüm. Kırmızı turuncu arası bir kutuya sahip ürün yüksek pigmentli ve 3 farklı numaradan oluşuyor. 320-321-322

Ben 321 orta tonlu aydınlatıcıyı kullanıyorum. Ancak tabii ki 320 kalmadığı için almıştım 🙂 Normalde allığın üzerine beyaza yakın açık tonlardaki aydınlatıcıları kullanmayı seviyorum. Fakat indirim sürecinde 320 numarası tükendiği için orta ton aldım. Hafif gold rengi ve gerçekten orta tonu da oldukça severek kullanıyorum.

Pastel profashion stardust highlighter kullananlar olarak çokça arama var. Etki konusunda sizlere şunu söyleyebilirim ki, biraz yoğun kullanırsanız Instagram sayfalarında gelinlere yapılan o yoğun highlight görünümü elde ediyorsunuz. Kalıcılık noktasında da benden tam not aldı.

Pastel stardust highlighter gratis mağazalarında satılıyor. Üzerinde ve ürünün içinde yıldız desenleri var <3 Pastel stardust highlighter fiyatı 32,95 TL. İndirim zamanlarını takip etmenizi öneririm çünkü ben indirimden 13 TL gibi bir fiyata satın almıştım.

Profesyonel etkili bir aydınlatıcıya ihtiyacınız var ise ve canlı bir yüz istiyorsanız pastel stardust highlighter 320 numarayı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu en çok tonlu highlighter’ı göz pınarlarını ve kaş altını aydınlatmak için de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Benim Pastel Profashion Stardust Highlighter yorumum bu şekilde. Sizler de ürün deneyiminizi yorumlarda paylaşın ve tüm Buğulu Kadınlar bilgilensin!

# Pastel stardust highlighter blog

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı