Makyaj

Huda beauty faux filter fondoten İncelemesi – Yorum

huda beauty faux filter fondoten kullananlar, huda beauty fondöten yorum, huda beauty fondoten süslü, huda beauty fondöten kullananlar,

Merhaba Buğulu Makyaj Ailesi 🙂

Efsane bir fondöten incelemesi ile sizinleyim. Konumuz başlıktan da anlaşılacağı üzere Huda Beauty!

Bildiğiniz üzere bu marka ünlü güzellik influencer’ı Huda Kattan’ın. Kendisi sektöre öncelikle takma kirpik için giriş yaptı ve ardından birçok güzellik ürünüyle adından sıkça söz ettirmeye başladı. Bahsettiğim güzellik ürünlerinden biri de neredeyse her youtuber videosunda seyrettiğiniz huda beauty faux filter fondöten. O zaman huda beauty faux filter fondoten kullananları hemen yorumlara alalım 🙂

Gelen sorular ile birlikte ürün hakkında bilgilendirme sağlayacağım. İsterseniz başlayalım.

Huda beauty kimin markası?

Yukarı da belirttiğim gibi Huda Kattan ve kız kardeşleri Alya ve Mona Kattan’ın markası. Marka 2013 yılında kuruldu.

Huda beauty fondoten yorumları

Genel olarak huda beauty fondoten süslü yorumlarını inceledim. Hatta birkaç farklı forum sayfasına da baktım. Herkes üründen oldukça memnun. Açıkçası bende bayıla bayıla kullandım. Ürünün tek olumsuz olarak görülebilecek yanı sert bir yapıda olması. Yani aslında şöyle, ürünü sürmeden önce cilde bolca yüz yağı sürmek gerekiyor. Çünkü ürünün kapatıcılık özelliği ve full sabitleyici özelliği olduğu için hemen etki ediyor. Siz fondöteni düzgün yediremeden sabitlenip kalmasın diye bolca nemlendirmeniz önemli. Huda beauty fondöten kullananlar sanırım bu konuda ne demek istediğimi daha iyi anlamıştır.

Huda beauty fondöten renkleri

Huda beauty faux filter fondötenin 30 farklı rengi bulunuyor. Huda beauty fondoten özellikleri sayesinde tam kapatıcılık sunuyor ve krem yapıya sahip. Fondöten kullanırken kapatıcılığı düşük olan ürünlerden rahatsız iseniz bu fondöteni mutlaka denemelisiniz.

Huda beauty fondoten nerede satılıyor?

Arkadaşlar huda beauty faux filter fondöten Türkiye’de satılıyor. Denemek isteyenler için iyi bir haber.

Huda beauty türkiye satış noktaları

Huda beauty fondoten sephora türkiye mağazalarında bulunuyor.

Huda beauty fondoten ne kadar?

Huda beauty fondoten fiyatı Sephora’da 224,25 TL arkadaşlar. Ancak daha önce hiç indirimli halini görmedim. Eğer kullananlar var ise ürünün indirim sürecindeki fiyatını yorumlara yazabilir. Dilerseniz instagram postunun altında da yorumlarınızı iletebilirsiniz. Aşağıda instagram adresinin linkini iletiyorum.

Instagram: bugulumakyaj

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı