GenelMakyaj

Avon Euphoric Maskara Yorum ve Kullananlar – Avon Beauty Club

avon euphoric maskara yorum, avon euphoric mascara yorumlar, avon euphoric maskara kullananlar,

Merhaba değerli Buğulu Makyaj Okurları;

Avon’un yepyeni Euphoric maskara ürününü gördünüz mü? Ben Beauty Club üyesi olarak kısa bir süre önce ürünü deneme fırsatı yakaladım. Sizlere de şöyle güzel detaylı bir blog metni yazmak istedim. Eğer Avon euphoric mascara yorumları için araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz! Dilerseniz başlayalım.

Avon Euphoric Maskara Yorumlarım

Ürün harika holografik bir dış tasarıma sahip. Hacimli görünüm vermeye yardımcı oluyor. Plastik fırçalı bir ürün. Fırça kılları oldukça sık yapıda. Böylece kirpiklerimin birbirine yapışmasını engelledi. Maskara uygularken en sevmediğim şeylerden bir tanesi fırçanın birkaç kirpiği birleştirmesi. Çünkü böyle olduğunda kirpiklerim uzun ama çok az görünüyor. Euphoric maskara bu problemimi ortadan kaldırdı. Fırça kum saati tasarımına sahip.

Hem hacimli, hem de tüy kadar hafif kirpikler!

Bu yeni maskaranın içerisinde Hint yağı bulunuyor. Böylece kirpiklere hacim kazandırırken besliyor. Makyajınızı temizlerken kirpikleriniz dökülmüyor.

Avon euphoric maskara kullananlar

Ürünü kullananlar için birkaç araştırma da yaptım. Birçok kişi fırçayı benim gibi çok sevmiş. Suya dayanıklı mı? Diye soranlar olmuş. Değil arkadaşlar. Ama zaten zor çıkan maskaralardan hiç haz etmediğim için bu bana göre avantaj. Eğer ürün hakkında araştırma yapıyorsanız sizlere tam ismini de belirteyim. Maskaranın adı Avon euphoric volume & length mascara olarak geçiyor. Bendeki renk ise blackest black.

Benim avon euphoric maskara yorumlarım bu şekilde. Daha önce avon euphoric maskara kullananlar lütfen aşağıya ya da Instagram postunun altına yorum bıraksın. Böylece almak isteyen herkes bilgi sahibi olur. Bir sonraki blog metninde görüşmek üzere.

Bu arada son zamanlarda blog yazılarında başlık yapılarımı kopyalayan kişiler görüyorum. Lütfen özgün olalım!!

Hepinize Sevgiler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı