Makyaj

New Well Fırça Temizleme Aparatı Yorumları ve Kullananlar

New well fırça temizleme aparatı, New well fırça temizleme aparatı yorumları, New well fırça temizleme aleti, New well fırça temizleme makinesi,

Merhaba sevgili Buğulu Makyaj Okurları;

Bayram temizliği dışında yapmamız gereken çok önemli bir temizlik aşamasını da sizlere hatırlatmak isterim. Evet! Konumuz makyaj fırçası temizliği… Bilindiği üzere makyaj fırçalarını sürekli kullanıyoruz. Bu nedenle de makyaj fırçalarını düzenli şekilde temizlememiz gerekiyor. Aksi halde ciltte sivilcelenme ya da farklı birçok sorun yaşayabiliriz.

Hatırlatmak istediğim diğer bir önemli detay ise fırçalarınızı kesinlikle ama kesinlikle paylaşmayın!

Kozmetik ürünleri ortak kullanımı olmayan ürünlerdir. Bir arkadaşınızın yüzündeki mikrop, bakteri vs. makyaj fırçaları yoluyla size de bulaşabilir. Özellikle bu dönemde lütfen makyaj fırça temizliğine ve kişisel kullanıma özen gösterelim.

New well fırça temizleme aparatı

Şimdi gelelim önereceğim ürüne. Bazı arkadaşlar makyaj fırçalarını yalnızca bebek şampuanı yada sabunla ovalayarak temizliyor. Bu hiç doğru değil. Çünkü etkili bir temizlik sunmuyor. Fırçaları bebek şampuanı ile yıkamak dişlerimizi elimizle fırçalamakla eş değer! Bu nedenle sizlere çok güzel, uygun fiyatlı bir makyaj fırçası temizleme aparatı önerim var. New Well makyaj fırça temizleme aparatı ile tüm fırçalarınızı güzelce yıkayabilirsiniz.

New well fırça temizleme aparatı yorumları

Ürün, fırça kıllarına zarar vermemek için özenle tasarlanmış adeta. Yumuşak bir dokuya sahip ve farklı kabartma bölümleri bulunuyor. Bu da fırçaların her bir yerinde biriken kirin güzelce temizlenmesini sağlıyor. Üstelik tüm lavabolara da uyum sağlıyor. New Well makyaj fırçası temizleme aparatı fiyatı yalnızca 19,90 TL.

New Well fırça temizleme aparatı kullananlar

New Well fırça temizleme aparatı kullananlar bilirler. Bu ürün ile fırça temizliği eğlence halini alıyor. Ben artık düzenli olarak tüm fırçalarımı temizliyorum. Önceden ellerimle çok fazla uğraştığım için fırça temizliği tam bir eziyet oluyordu. Fakat artık banyoda bulundurduğum New Well makyaj fırça temizleme aparatı ile 2 haftada bir tüm fırçalarıma banyo keyfi yaptırıyorum. Böylece cilt sorunları da yaşamıyorum. Sizlere de şiddetle ürünü tavsiye ediyorum. Mutlaka 1 tane edinin ve fırçalarınızı temiz tutun.

Ürün linkini bırakıyorum. Tıklayarak hemen inceleyebilirsiniz.

Bu ürüne fırça temizleme aleti diyenler de var, fırça temizleme makinesi diyenler de…. İsmi ne olursa olsun sizin fırçalarınız temiz olsun! sloganı ile bu bloğu burada sonlandırıyorum. 🙂 Eğer hala Instagram hesabımı takip etmiyorsanız aşağıya link bırakıyorum. “Takip Et” Butonuna tıklamayı unutmayın!

Instagram: bugulumakyaj

Hepinize Sevgiler…

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı