Bakım Önerileri

Listerine Stay White ve Ağız Sağlığı – Blog

listerine stay white yorum, listerine stay white ne işe yarar, listerine stay white nasıl kullanılır, listerine stay white kullanımı ve tüm detaylar aşağıda...

Ağız bakımı ve sağlığı gerçekten dünyanın en önemli şeyi. Küçük yaştan bu yana diş problemleri yaşayan biri olarak ben önemini çok çok iyi biliyorum. Ancak sizlere de bazı sorunlarınız için iyi bir çözüm olacak Listerine ağız bakım ve çalkalama suyundan bahsetmek istiyorum bugün…

Gün içerisinde tükettiğimiz tüm besinler belirli bir asit oranına sahip. Bu asitler dişlerimizde güç kaybına neden olabiliyor. Aynı zamanda dişlerimizin arasında kalan yemek artıkları da çürüklere davetiye çıkartıyor. Tüm bunlara dikkat  etmek diş hekimlerine gitme sayımızı büyük oranda azaltır.

Ben küçükken genetik bir faktörden dolayı çürük dişlere sahiptim. Üstelik belirli bir yaşa kadar yaşadığım soruna rağmen diş bakımıma yeterli özeni göstermiyordum. Ancak bu nedenle ayda 2 kez diş doktoruna giderdim mutlaka. Fakat zaman geçtikçe ciddi bir bilinç oluştu. Dişlerimi düzenli olarak fırçalamaya başladım. Ancak her zaman her yerde dişlerimi rahatça fırçalama imkanı bulamıyordum. Bu nedenle ağız bakım suları araştırmaya başladım. Ancak diş yapısına göre olduğunu tahmin ediyorum ki hepsi bende olumlu etki göstermedi.

Listerine markasına da bir şans vererek stay white 250 ml satın aldım. Düzen, diş söz konusu olunca benim için önemli bir hal almıştı. Sabah akşam sürekli kullanmaya devam ettim ve sonuca bende inanamadım gerçekten. Hem içeriği sayesinde tertemiz bir ağıza sahip oldum. Hem de çürük oluşumunun önüne geçtim.

Listerine ağız suyu, ağız kokusunu da ortadan kaldırdı. Anında temiz ve ferah nefese sahip oluyorsunuz. Üstelik Listerine stay white 500 ml alarak evde düzenli kullanım sağlayabilir, dışarıda acil durumlarda kullanmak için de 250 ml olanını satın alarak çantanıza atabilirsiniz.

Listerine ağız çalkalama suyu kullanımı

Ben tam olarak doğru mu bilmemek ile birlikte ürünün kapağına bir miktar listerine dökerek kullanıyorum. Ağzımı güzelce çalkalıyorum. Sonra suyu tükürüyorum.

Listerine ağız yarası için iyi mi?

Listerine kullananlar iyi bilirler. Eğer ağzınızda aft gibi yaralar çok sık çıkıyorsa bu yaralar düzenli kullanım ile ortadan kalkar. Ben şu pamukçuk denen aftlardan çok çektim. Günlerce doğru düzgün bir şey yiyemediğim oldu acıdan. Ancak sabah akşam listerine kullanımı ile olayı çözdüm diyebilirim. Özellikle uyumadan önce ağızı Listerine ile temizlemek gece boyu muhteşem bir temizlik ve rahatlık sunuyor. Tertemiz bir uyku çekiyorsunuz. Listerine ağız yarasına iyi gelir mi? sorusunu da bu şekilde yanıtlamış olduk.

Ağız bakım suyu kullandıktan sonra ağız çalkalanır mı?

Çalkalamanıza gerek yok arkadaşlar. En azından Listerine markası için yok. Ürünün etkisinin daha uzun olması için çalkalamamanız tavsiye ediliyor. Dişlerinizin arasına giren çalkalama suyu bu şekilde plak oluşumunu engeller.

Eşimin ön dişlerinde bir türlü geçmeyen kahverengi bir leke bulunuyordu. Listerine bu lekeyi bile ortadan kaldırdı. Biz bu sayede ürüne daha da bağlandık. Hem lekeler yok oluyor. Hem ağız ferah kalıyor. Daha ne olsun değil mi? 🙂

Listerine stay white gratis mağazalarında satılıyor. Aynı zamanda migros vb. büyük marketler de ürün satışı gerçekleştiriyor. Ancak sizlere keşfettiğim yeni bir şeyi daha iletmek istedim. Listerine yeni bir tablet ürün çıkarmış. İsmi listerine go tablet!

Listerine Go Tablet – Tabs

Bu yeni ürün ağız tadını ve yapısını yeniden canlandırıyor. Küçük bir naneli şeker görünümüne sahip. Bir tane dilinize yerleştirerek kısa sürede ferah ve temiz bir ağız elde edebilirsiniz. Listerine go tablet Türkiye için bazı e-ticaret sitelerinde satışa başlamış. Farklı bir mouthwash tercihi. Oldukça ilgimi çekti. Bende alıp denemek istiyorum. Kullandığımda ayrı bir yazı da mutlaka deneyimlerimi paylaşacağım sizlere. Şimdilik bu kadar.

Hepinize sevgiler,,

Listerine çeşitleri, Listerine çalkalama suyu kullanımı, Listerine tablet, listerine diş suyu,

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı