Genel

New Well İle Porselen Makyaj – Makyaj Bazı ve Fondöten Yorumları

new well porselen fondoten yorumları, new well baz kullananlar, new well makyaj bazı kullanıcı yorumları, new well derma fondöten kullananlar,

Herkese merhaba değerli Buğulu Makyaj okurları 🙂

Sizlere sevgili New well ailesinden gelen paket için ayrı bir blog içeriği daha oluşturacağımı iletmiştim. Hepinizin New well porselen fondöten ürününü ve özellikle makyaj bazını merak ettiğinizi biliyorum. Bu nedenle sizi bekletmeden hemen ürünler hakkında deneyimlerimi ve ürün yorumlarımı anlatmaya başlıyorum.

New well makyaj bazı blog ve yorumlarım

new well makyaj bazı
new well makyaj bazı

Beyaz şeffaf şişede bulunan new well makyaj bazının yapısı muntazam. Özellikle mat makyaj severlerin beğenerek kullanacağını düşünüyorum. Ürünün üzerinde mattifying ibaresi de yer alıyor. Bu ürün makyajın uzun süre ciltte kalıcı olmasını sağlamak ile beraber parlama probleminin önlüyor. Yağlı cilde sahip olanların sevinç çığlıklarını duyar gibiyim 🙂

Merak edenler için hemen ileteyim. Ürün kokusuz arkadaşlar. Bu, içinde diğer bazlar gibi parfüm vb. cilde zararlı içeriklerin bulunmadığını kanıtlıyor aslında. Pompalı şişesi bulunan New Well Mattifying Makyaj Bazı, azıcık ürün ile tüm yüzünüze uygulama sağlıyor. Bu nedenle oldukça bereketli bir ürün. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve yüzümde sivilce de yapmadı. Tabii bu durum bende new well makyaj bazı kullanıcı yorumları olarak +1 puan daha demek. Çünkü çoğu makyaj bazı hassas cildimde sivilce yaratıyor.

 

New well makyaj bazı yapısı

Ürün yüzünüzde kadifemsi bir etki yaratıyor. Fondötenden önce cildi yumuşacık yapıyor ve makyaja hazırlıyor. Sanırım new well baz kullananlar demek istediğimi daha iyi anlayacaktır. Matlaştırıcı özellikteki New Well makyaj bazıyla ince çizgilerim daha az görünür oldular. Bu sayede kapatıcı ürünler ya da fondöten çizlerime dolma yapmadı.

Kısacası new well makyaj bazı nasıl? sorunuzu gerçekten fiyat-performans etkisi ile “muhteşem” olarak yanıtlayabilirim.

Gelelim yoğun kapatıcı new well derma cover fondöten yorumlarına

new well derma cover silver fondöten
new well derma cover silver fondöten

Bu fondöten sosyal medyada ve web bloglarında son derece merak ediliyor. Açıkçası bende çok merak ediyordum. Bahsedilen gibi yoğun kapatıcılık etkisi bulunuyor mu? diye. Ürünü çok yakın bir arkadaşımla beraber denedik ve yüzümüze sürmemiz ile inanamıyorum diyerek bağırmaya başladık. 🙂 Gerçekten kapatıcılığı çok çok yüksek bir ürün. New well derma cover fondöten benden tam not aldı.

Sevgili okurlarım aranızda derma makeup cover fondoten kullananlar  var ise lütfen ilk kullanımlarını ve hislerini aşağıya ya da Instagrama yazsın. Açıkçası yorumları merak ediyorum 🙂

Ben New well fondöten yorumlar içinden birkaç tanesine denk geldim. İlk kullanımda herkes hayretlere düşüyor 🙂

Ürünün boyutu biraz küçük. Fakat hali hazırda yoğun kapatıcılık sunduğu için fazla ürün kullanmaya gerek kalmıyor. Bu arada hemen belirteyim ben new well fondöten silver kullananlar içerisindeyim. Gold ürünü denemedim.

Peki sizler daha önce new well ürünlerini denediniz mi? Deneyimleriniz nasıl? Ürünleri merak edenler için aşağıya ya da Instagram postuna yorum yazabilirsiniz.

Benim New well fondöten ve makyaj bazı yorumlarım bu şekilde. Umarım merak edenler ve satın almak isteyenler için bilgilendirici olmuştur. Bir başka blog yazısında daha görüşmek üzere.

Hepinize Sevgiler …

Instagram: bugulumakyaj

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı